Přírodní a odolný nábytek z dubového dřeva

Přírodní a odolný nábytek z dubového dřeva

Pokud na vás působí masivní nábytek příjemně a harmonicky, vyzkoušet můžete také jeho přírodní podobu bez barevných nátěrů. Ideální je dubové dřevo, které se chlubí výraznější texturou a odolností. V naší nabídce naleznete stoly i židle z masivu v neutrálním barevném provedení, kdy je pouze lakem zvýrazněna textura a ochráněn materiál.

Masivní dubové židle pro pohodlné usazení

Dřevěné židle vám nabídnou výraznější komfort, než jiné materiály. Zatímco u plastové židle můžete váhat, zdali vás unese, masivní židle nebude mít s větší váhou problém. Také udržují více tepla, než například nábytek z kovu. Dřevěná židle bude i na pohled působit příjemně. Výhoda dřevěného materiálu je také v jeho jednoduché kombinaci s dalšími prvky a barvami. Ať už je vaše jídelna moderní, rustikální nebo ve stylu Provence, vždy jednoduše zapadne. Díky silné konstrukci bude židle sloužit mnoho let a zdobit tak váš domov.

Masivní dubové stoly nabídnou spoustu místa pro celou rodinu

Každý stůl z masivu je originálem, jelikož je vytvořen ze dřeva, které má určitou texturu ve formě let a suků. Všechny výrobky tak mají své osobní kouzlo a přináší do domácnosti kousek přírody. U stolu se může sejít klidně jako celá rodina, jelikož odolné dřevěné provedení z dubu vydrží i větší nápor. Stoly mají také širokou plochu, tudíž lze servírovat jídlo pro mnoho strávníků a navíc stůl ozdobit vázou nebo jinou dekorací.

Pozitivní vlastnosti dřevěného materiálu

Zatímco na nábytku z umělých materiálů jsou nedokonalosti neodpustitelné, u dřeva jsou přímo vyhledávané. Čím více charakteristických rysů v textuře, tím originálnější kus nábytku budete mít právě u sebe doma. Jde také o materiál, který dýchá, není ošetřen žádnými agresivními látkami, a proto vaše soužití s nábytkem bude jednodušší a příjemné.