Kvalitní a estetický nábytek do dětského pokoje

Kvalitní a estetický nábytek do dětského pokoje

Děti svůj pokoj nevyužívají pouze pro spánek, jak je tomu často v případě ložnice. Mají zde svůj osobní prostor, kde si hrají, dělají domácí úkoly nebo si čas od času přivedou kamarády. Jelikož v této místnosti tráví spoustu času, je třeba, aby se cítili příjemně. Vybavte dětský pokoj nadčasovým masivním nábytkem, který vám vydrží mnoho let.

Jednoduché provedení, které můžete přizpůsobit vaší představě dětského pokoje

Nabízíme výběr z několika sérií nábytku, jejichž jednotlivé kusy mají ladící design anebo výběr produktů samostatně. Základním vybavením dětského pokoje je postel, noční stolek, šatní skříň, komoda, knihovna a psací stůl. Díky těmto prvkům se pokoj stane útulným a zároveň funkčním místem.

Prostor pro spánek a odpočinek

Postele jsou stejně jako další kusy nábytku vyrobeny z masivního dřeva, díky čemuž se chlubí pevnou konstrukcí a vysokou odolností. V dětském pokoji by se neměly nacházet žádné zdravotně závadné materiály, na což bylo při výrobě nábytku taktéž myšleno a použity byly jen ekologické laky.

Místo pro zábavu a povinnosti společně s menším úložným prostorem

Kdykoli si vaše dítě bude chtít malovat, pracovat na domácích úkolech nebo jen hrát hru na tabletu, ocení přítomnost psacího stolu ve svém pokoji. Psací stoly z naší nabídky jsou navrženy v elegantním provedení, ale zároveň s důrazem na praktickou stránku. Vybaveny jsou úložným prostorem ve formě šuplíků nebo skříněk.

Úložný prostor v podobě skříní nebo knihovny

Pro uložení hraček, oblečení nebo drobností poslouží komody či šatní skříně. Zde je k dispozici vícero polic, takže oblečení zůstane přehledně uložené. V nabídce jsou také knihovny s místem pro všechny knihy, časopisy nebo učebnice. V dětském pokoji poslouží jako dekorace a zároveň nabídnou přehledné řazení knih.