Šatní skříně z masivuŠatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, masiv, borovice

Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá

Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, působí velmi přírodně a exkluzivně. Díky ekologickému laku si dřevo uchovává svůj přírodní půvab a podléhá přirozenému procesu stárnutí. Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá je sestavena ze dvou plných dveří po bočních stranách skříně a prostředními...

18 850 Kč s DPH

  • PL012
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 155,5 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 64,5 cm
Počet polic: 4 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, masiv, borovice

Velká, krásná, bytelná a elegantní šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá je natřena podkladovou barvou a vodním lakem, který ponechává viditelné suky a strukturu dřeva. Uvnitř je skříň bělená a suky jsou mnohem zřetelnější. Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, působí velmi přírodně a exkluzivně. Díky ekologickému laku si dřevo uchovává svůj přírodní půvab a podléhá přirozenému procesu stárnutí. Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá je sestavena ze dvou plných dveří po bočních stranách skříně a prostředními dveřmi se zrcadlem. Je zdobena vyřezáváním typickým pro tuto nábytkovou řadu. Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, je velká a prostorná. V dolní části je přidána doplňková zásuvka. V levé části skříně (2 křídla) je umístěna jedna police a věšák na oblečení.  Pravá část skříně je vybavena čtyřmi policemi. Kovové kulaté úchytky v barvě starého zlata dodávají skříni stylový nádech tak charakteristický pro celou nábytkovou řadu Bolluno Elegante. Skříň působí velmi elegantně a hodí se i k ostatním kusům nábytku této řady.


Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Lovosice, Česká republika) dne 07.12.2017 (Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, masiv, borovice) :
(5/5

Poděkování

Dobrý den,chtěla jsem moc poděkovat za dovoz a montáž nábytku,oba pracovníci byli odborníci ,ochotní,apečliví ,ještě jednou moc děkuji Vám i jim.Jitka Carvanová

od (Praha, Česká republika) dne 20.09.2017 (Šatní skříň Belluno Elegante 3D, bílá, masiv, borovice) :
(5/5

Opravdová spokojenost

Nábytek je ještě hezčí než na obrázku. Děkujeme, jsme opravdu spokojení.

Související produkty