Postel Ravello 200x200 cm, dub, masiv

Kód: PLZIRAV200X200
28 910 Kč
Skladem

Postel Ravello 200x200 cm. Na výrobu postele bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

Postel je bez roštu a matrace.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Postel Ravello 180x200 cm, dub, masiv

Masivní postel pro rodinu: Ravello 200x200cm

Postel Ravello je pro svoji velikost 200 x 200 cm ideálním řešením pro spáče kteří si cení prostor i pohodlí během spánku. Je vhodná pro páry, kteří si chtějí užívat dostatek místa při společném odpočinku. Tato prostorná postel nabízí komfort i pro rodiny s dětmi, kde je dostatek prostoru pro všechny. Také pro ty, kdo si rádi natáhnou nohy a nechtějí se cítit stísnění, je tato postel skvělou volbou.

Velká postel z masivu

Využití masivního dubového dřeva při výrobě postele Ravello přináší nespočet výhod. Jeho pevnost a trvanlivost zaručuje dlouhou životnost postele, což je klíčové pro její časté a dlouhodobé používání. Tato přirozená odolnost dřeva vůči opotřebení je doplněna o estetickou hodnotu a unikátní strukturu, která přináší do postele přírodní atmosféru. 

Moderní ložnice s černými akcenty

Nejvýraznějším prvkem celé této série, jsou vodorovné jemné černé pruhy, které dokonale kontrastují s přirozeně hnědou barvou dubového masivu. Tato postel není jen krásná na pohled, ale také velmi pevná a odolná. Pevné nohy o rozměrech 9x9 cm a dvě středové podpěry zajistí maximální stabilitu a pohodlí během spánku. Každý detail postele je promyšlený tak, aby splňoval náročné standarty kvality. Tato postel je nejen místem odpočinku, ale také elegantním prvkem vašeho interiéru. Vyberte si naši dubovou postel a dopřejte si nejen pohodlí, ale také krásný a trvanlivý kus nábytku pro vaši ložnici.

Ravello

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Délka: 220 cm
Šířka: 206 cm
Výška: 93 cm
Rozměr: 200x200 cm
Série: Ravello
Styl: Moderní
Barva: Hnědá
Materiál: Masiv
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Nožky: 9x9 cm
Povrchová úprava: Olej s voskem
Sílá použitého materiálu: 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: