Navrhněte si pracovnu podle svých představ

Navrhněte si pracovnu podle svých představ

V pokoji, kde se věnujete práci je hlavním požadavkem funkčnost. Pro usnadnění každé vaší činnosti je příjemné mít vše po ruce, organizované a přehledné. S ohledem na tato kritéria byly vytvořeny pracovny  řady Belluno Elegante. Splňují náročné zákaznické požadavky a navíc mají estetické provedení, aby byl prostor vaší pracovny reprezentativní v případě přijímání klientů nebo návštěv.

Elegantní podoba

Série Belluno Elegante nese svou hlavní přednost už v názvu, a to jemné a jednoduché tvary, které působí luxusně. Úchytky ve zlatém provedením jsou už jen drobným detailem, který sjednocuje celou sadu. Základním materiálem je dřevo z finské borovice v bílém provedení s vrchními deskami v přírodním dřevěné podobě. Šuplíky a dvířka jsou zdobena frézováním, což základnímu tvaru dodává plastičnost.

Praktické provedení psacího stolu

Pracovní stůl je v jednoduchém základním tvaru, aby bylo možné jej umístit buď do prostoru, nebo ke stěně. Spodní části po obou stranách nabízejí uživateli šuplík pro drobnosti a v dolní části také úložný prostor s dvířky. Díky tomu budete mít potřebné dokumenty nebo psací potřeby vždy po ruce.

Masivní komoda pro úschovu materiálů

Jestliže potřebujete ukládat faktury, mít ve své pracovně šanony s objednávkami nebo jiné dokumenty, komoda vám nabídne spoustu místa. Návštěvy a klienti je nebudou mít ihned na očích, místo toho lze využít horní desku k vystavení dekorací a zútulnit tak pracovní prostor.

Třiďte a organizujte

Knihovna je praktickým pomocníkem, kam můžete ukládat knihy, jež vám pomáhají při práci nebo zde opět umístit šanony s dokumenty. Nebude třeba stále otvírat dvířka, jelikož je budete mít stále na očích a díky širokému prostoru na policích lze šanony řadit podle abecedy, typu nebo jak sami uznáte za vhodné.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení