Navrhněte si pracovnu podle svých představ

Navrhněte si pracovnu podle svých představ

V pokoji, kde se věnujete práci je hlavním požadavkem funkčnost. Pro usnadnění každé vaší činnosti je příjemné mít vše po ruce, organizované a přehledné. S ohledem na tato kritéria byly vytvořeny pracovny  řady Belluno Elegante. Splňují náročné zákaznické požadavky a navíc mají estetické provedení, aby byl prostor vaší pracovny reprezentativní v případě přijímání klientů nebo návštěv.

Elegantní podoba

Série Belluno Elegante nese svou hlavní přednost už v názvu, a to jemné a jednoduché tvary, které působí luxusně. Úchytky ve zlatém provedením jsou už jen drobným detailem, který sjednocuje celou sadu. Základním materiálem je dřevo z finské borovice v bílém provedení s vrchními deskami v přírodním dřevěné podobě. Šuplíky a dvířka jsou zdobena frézováním, což základnímu tvaru dodává plastičnost.

Praktické provedení psacího stolu

Pracovní stůl je v jednoduchém základním tvaru, aby bylo možné jej umístit buď do prostoru, nebo ke stěně. Spodní části po obou stranách nabízejí uživateli šuplík pro drobnosti a v dolní části také úložný prostor s dvířky. Díky tomu budete mít potřebné dokumenty nebo psací potřeby vždy po ruce.

Masivní komoda pro úschovu materiálů

Jestliže potřebujete ukládat faktury, mít ve své pracovně šanony s objednávkami nebo jiné dokumenty, komoda vám nabídne spoustu místa. Návštěvy a klienti je nebudou mít ihned na očích, místo toho lze využít horní desku k vystavení dekorací a zútulnit tak pracovní prostor.

Třiďte a organizujte

Knihovna je praktickým pomocníkem, kam můžete ukládat knihy, jež vám pomáhají při práci nebo zde opět umístit šanony s dokumenty. Nebude třeba stále otvírat dvířka, jelikož je budete mít stále na očích a díky širokému prostoru na policích lze šanony řadit podle abecedy, typu nebo jak sami uznáte za vhodné.