Série Toskania - bílá

Pokud toužíte po změně interiéru ložnice a chcete jí dát šmrnc a nádhernou eleganci, borový nábytek ze série Toscania to udělá mimořádně sofistikovaným způsobem. Šatní skříně, komody a lůžka ze série Toscania jsou kvintesence ušlechtilosti uzavřené v přírodním dřevě, která je zdobena dotekem historické inspirace.  Propracované zdobení a hladké linie rozbíjejí masivnost, vytvářejí kolem nich auru luxusu. Díky tomu klasická forma nabírá originální charakter, který zdůrazňuje oblé tvary.

Seřadit podle
12 490 Kč

Postel Toskania 140 ocení všichni, kteří mají rádi komfort a pohodlný spánek.

13 490 Kč

Postel Toskania 160 ocení všichni, kteří mají rádi komfort a pohodlný spánek. Postel je dostupná také v barvě přírodní borovice. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva, podléhá přirozenému procesu stárnutí a póry a suky postupem času jsou víc...

14 490 Kč

Postel Toskania 180 ocení všichni, kteří mají rádi komfort a pohodlný spánek.

7 790 Kč

Představujeme Vám bílou komodou Toskania. Komoda Toskania je vyrobena z vysoce kvalitního borového masivního dřeva.

19 990 Kč

Třídveřová bílá skříň Toskania je ideální volbou pro všechny, kteří mají velkou kolekci oblečení.

3 290 Kč

Noční stolek Toskania je vyrobený z vysoce kvalitního pevného borovicového dřeva, letokruhy vytváří jedinečnou atmosféru a zaručují originalitu každého kusu nábytku. Stolek se stylově hodí k postelím ze série Toskania a je ideálním doplňkem do...

48 850 Kč 47 384 Kč

Krásná sestava ložnice Toskania 3D, TAHOMA v bílé barvě, vyrobená z kvalitní finské borovice.

10 690 Kč

Prádelník Toskania představuje spojení borovicového dřeva nejvyšší kvality a klasického stylu.

24 790 Kč

Dřevěná čtyřdveřová skříň byla navržena tak, aby splnila všechna očekávání našich zákazníků. Je prostorná, funkční a zároveň má skvělý vzhled.

53 650 Kč 52 041 Kč

Krásná sestava ložnice Toskania 4D, TAHOMA v bílé barvě, vyrobená z kvalitní finské borovice.

15 490 Kč

Díky použití masivních kusů dřeva je skříň velmi stabilní a trvanlivá. Skříň vypadá působivě v ložnici s dřevěnými komodami a postelemi série Toskania.