Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA

Kód: 1526/BEZ
6 hodnocení
20 290 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.4.2020

Bílá třídveřová šatní skříň se zrcadlem je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL2017B
Výška: 218 cm
Šířka: ( 184 cm spodní šíře skříně, 192 cm vrchní šíře i s římsou )
Hloubka: 62 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šatní skříň 3D Toskania se zrcadlem a zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA

Plnohodnotná šatní skříň pro vaši plnohodnotnou garderobu. Trošku krkolomný popis, ale celkem vystihuje to, co vám naše bílá šatní skříň přináší. Pojďme se jí podívat trochu podrobněji na zoubek. Teda spíš na poličky.

Výborně členitý vnitřní prostor

Hlavní část skříně v sobě ukrývá velkorysý prostor pro všechny kousky oblečení, které nemůžete poskládat. Šatní tyč nabízí spoustu prostoru pro spoustu ramínek. Všechny vaše šaty, kostýmy, kabátky, halenky, sukně a kalhoty se tady pohodlně směstnají. Pod halenkami se ještě najde dostatek místa na krabice s botami. Nebo s klobouky? Váš styl, vaše skříň, vaše věc. V bílé skříni se bude líbit všem kouskům oblečení. Nad šatní tyčí je hluboká police. Takže další boty? Proč ne. Od toho tady nábytek je, aby poskytl útočiště všem věcem, které momentálně nepotřebujeme, ale určitě potřebovat budeme. Sice třeba jen jednou v roce k těm úžasným červeným plesovým šatům, ale přece. Vaše šatní skříň má pochopení. Abychom nezapomněli, další oddíl skrývá tři výškově nastavitelné police, do kterých umístíte vše ostatní. A ve spodní části se nacházejí ještě tři prostorné zásuvky.

Působivý exteriér

Skříň je zvenčí velmi jemná a efektní. Nábytek, který se snaží kopírovat provensálský styl, bývá často překombinovaný a příliš zdobný. V tomto případě však byly zachovány čisté linie. Zdobnosti je dosaženo citlivým frézováním masivního borovicového dřeva. Krása.

Zrcadlo je dostatečně vysoké pro to, abyste mohli zkontrolovat, jak vám to sluší. A všimli jste si uzamykatelných skříněk? To ocení zejména rodiče malých zvědavých nezbedů.

toskania bila

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Hloubka: 62 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Toskania
Šířka: ( 184 cm spodní šíře skříně, 192 cm vrchní šíře i s římsou )
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Výška: 218 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Zrcadlo: se zrcadlem
Kód zboží: ASPL2017B
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%