Police Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Kód: 1247/BEZ
1 hodnocení
ZdarmaZdarma
Police Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
2 690 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.4.2020

Police je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: AS2smar07
Výška: 20 cm
Šířka: 150 cm
Hloubka: 20 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná police do obýváku i ložnice

Při nákupu nábytku zřídka věnujeme pozornost doplňkům, které doplňují uspořádání nábytku v místnosti. Police z masivního borovicového dřeva jsou často přehlíženy. Umožňuje vyplnit prázdné místo, například mezi vysokými okny. Umožní vám vystavit nejdůležitější položky, které se mohou pyšně pochlubit. Na dřevěných policích mohou být třeba rodinné fotografie současné i minulé. Černobílé fotografie dokonale ladí se stylem rustikálního nábytku, kterým je bezpochyby série Marone. Kombinace dřeva potaženého vrstvou bílého vosku s 85% pokrytím a potřísněné vodou ředitelným mořidlem v dubové barvě dokonale zapadá do současných trendů nábytku. Také se nemusíte starat o to, zda za 10 let tato kombinace barev nevyjde z módy, protože je to klasický styl, který byl v módě mnoho let a neexistuje žádný náznak, že by „vypršela“.

Police z odolné finské borovice

Police má vysoce kvalitní montážní držáky, takže se nemusíte bát, že jednou v noci uslyšíte rachot padající police pod nákladem fotorámečků, knoflíků a květin. Jemný vzor zrna kombinovaný s jemnou texturou dřeva, která se vynoří zpod bílého vosku a skvrny od vody, je charakteristickým povrchem v rustikálním stylu nábytku. Kolekce Marone také dokonale zapadá do minimalistického stylu. Díky silným řezům a frézkám se kolekce hodí také do provensálských interiérů. Police lze použít v obývacím pokoji, jídelně a ložnici.

marone panorama

 

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Police
Záruka: 2 roky
Hloubka: 20 cm
Šířka: 150 cm
Výška: 20 cm
Série: Marone
Kód zboží: AS2smar07
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )