Židle Belluno Elegante 31, buk, masiv

Židle Belluno Elegante 31, buk, masiv

Přemýšleli jste někdy o tom, jak je židle důležitá a potřebná? Ta představa, že přijdete do kuchyně a nemáte se kam posadit. Bylo by to divné a značně nepohodlné. A pamatujete na verš z písně Jiřího Suchého? Kdo židli má, bydlí. A je to skutečně tak.

Praktická i pohodlná

Buková bílá židle z masivního dřeva, natřeného ekologickou barvou, je královnou mezi židlemi. Přestože je vysoce elegantní, zachovává si také svůj tradiční ráz. Přímo tento typ židle má velmi zajímavě řešené opěradlo. Připomíná svým členěním arkýřové okno. Takový motiv nebývá u opěradel zase tak častý. A do vašeho interiéru tak přinese punc originality.

Židle zároveň poskytuje velmi kvalitní zádovou oporu. Můžete se tak opravdu bezpečně opřít. To ocení převážně rodiče malých dětí. A v podstatě každý, kdo vyžaduje u židle bezpečnou zadní oporu. 

Můžete si vybírat mezi praktickou variantou s pevnou deskou v sedací části. V tradiční bílé barvě nebo v dekoru dřeva. Pokud dáváte přednost měkkému posezení, zvolte čalouněnou variantu. Máme na výběr z mnoha dezénů.

Elegance na prvním místě

U této židle si ani nemusíte vybírat, čemu dáte přednost. Jestli eleganci a designu nebo kvalitě a výdrži. Snoubí se v ní všechny tyto kvality. Za kvalitu ručíme my. A vy si potom můžete vybírat čistě dle své estetického cítění. Praktická stránka je tedy vyřešena. Tak která židle to bude. Tato nebo další ze série? Vybírejte srdcem.

potahy uprava 1_1