ZrcadlaZrcadlo Belluno Elegante v dřevěném rámu, barva bílá

Zrcadlo Belluno Elegante v dřevěném rámu, barva bílá

Bílé zrcadlo je vyrobeno z masivního borovicového dřeva perfektně a pečlivě vyrobené. Orámované pěkným rámem natřeným bílou barvou na vodní bázi.

2 890 Kč s DPH

  • 100023
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 3 dny.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Výška: 60 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Zrcadlo Belluno Elegante v dřevěném rámu

Zrcadlo je nezbytnou věcí v každé domácnosti. Kdo vychází z domu bez toho, aby se automaticky podíval, jak vypadá?! Dle našeho vkusu by zrcadla měla být dostatečně dlouhá a široká. Vytvořili jsme zrcadlo stvořené pro každého. Jedním z nich je bílé masivní zrcadlo Belluno Elegante.

Zrcadlo Belluno Elegante se hodí do každého typu místnosti. Můžete ho dát do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně.

Bílé zrcadlo je vyrobeno z masivního borovicového dřeva perfektně a pečlivě vyrobené. Orámované pěkným rámem natřeným bílou barvou na vodní bázi. Taková barva je bezpečná pro životní prostředí. Zrcadlo díky své univerzálnosti bude vyhovovat jakémukoliv interiéru. Zrcadlo do obývacího pokoje? Ano. Pověste ho nad prádelník a vizuálně rozšiřte prostor. Kromě toho bude poskytovat elegantní výzdobu. Jedná se o nejnovější trend v designu interiéru. Doporučujeme ho do jakékoliv série.

Zrcadlo v ložnici může být ustaveno vertikálně i horizontálně, v závislosti na vašem přání. V každé z těchto pozic bude zrcadlo vypadat senzačně. Stejně jako u ostatního nábytku z této série bylo vyrobeno v provensálském stylu a má spoustu moderny. Zrcadlo Belluno Elegante vytváří perfektní doplněk celé série. Ideálně se bude prezentovat mezi komodami, vitrínami a dalším nábytkem z této kolekce.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !