Kvalitní židle

Židle Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Marone
  • Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
  • 2 roky
  • AS2smar13

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

2 690 Kčs DPH

Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Židle Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Pevná konstrukce a přesná montáž je zárukou dlouholetého používání. 

Parametry

Série Marone
Barva Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Povrch Matný
Barva horní desky Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )

Židle Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Židle do jídelny z řady Marone to je dokonalé řešení pro ty, kdo chtějí spojit pohodlí s krásným estetickým provedením. Židle díky svým univerzálním rozměrům se hodí jak k jídelnímu stolu, tak k psacímu stolu z této řady. Tento kus nábytku je celý vyrobený z borovicového dřeva, dodatečně chráněný vrstvou bílého vosku, která způsobuje, že jeho povrch je příjemný na dotek. Kryvost na úrovni 85% umožňuje vidět letokruhy a suky, jež tvoří přirozenou kresbu dřeva. Sedák je tvořen deskou z masivního borovicového dřeva natřeného vodním mořidlem na dubovou barvu.

Pevná konstrukce a přesná montáž je zárukou dlouholetého používání. Nemohl chybět také prvek sjednocující celou řadu borovicového nábytku Marone.  Jedná se o charakteristický „x“ typický pro rustikální nábytek z dávných dob. Dokonale ladí se současnými trendy, jelikož spojuje nádech současnosti s nostalgickou vzpomínkou na minulost. 

Takový nábytek, jako borovicová židle s dřevěným sedákem Marone, to je dobrá investice, která nepochybně v budoucnu přinese plody. Dřevěný nábytek, v případě, že je o něj vhodně pečováno, se dlouhá léta dokáže odvděčit krásným vzhledem.  Židle tvoří harmonický celek se stolem Marone a zdůrazňují styl a citlivý přístup majitele k životnímu prostředí. Právě vhodně sestavené kusy minimalistického nábytku jsou vizitkou moderní domácnosti a moderních interiérů. Doplňky ladící s nábytkem jsou znamením toho, že takové pojmy jako design nebo móda, které platí přece nejen v oblasti oblékání, nám nejsou cizí. Avšak v nábytkářství jsou i takové směry, které mají trvalý ráz, rok od roku se nemění.  K nim patří rustikální, provensálský, minimalistický nebo loftový styl. Tyto směry vznikly před léty a i nadále je o ně velký zájem mezi designery, architekty a také uživateli.

Nábytek je vyroben z přírodního borovicového dřeva. Nesmíme zapomínat o něj pečovat, aby nás těšil dlouhá léta. Je nutno se vyhnout jeho umístění v dosahu přímého působení UV záření anebo poblíž otopných zařízení. K ošetřování je možno používat pouze přípravky určené pro dřevěný, voskovaný nábytek a vyhnout se všem drsným hadříkům nebo detergentům, které mohou způsobit odbarvení nábytku nebo poškození jeho povrchu. Nábytek ze dřeva podléhá přirozenému procesu stárnutí, např. po určité době se letokruhy a suky stávají více viditelné.  

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Série Marone
Barva Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Povrch Matný
Barva horní desky Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )

Příšlušenství

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK