ŽidleŽidle Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Židle Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Pevná konstrukce a přesná montáž je zárukou dlouholetého používání. 

2 690 Kč s DPH

  • 2smar13
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Židle Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Židle do jídelny z řady Marone to je dokonalé řešení pro ty, kdo chtějí spojit pohodlí s krásným estetickým provedením. Židle díky svým univerzálním rozměrům se hodí jak k jídelnímu stolu, tak k psacímu stolu z této řady. Tento kus nábytku je celý vyrobený z borovicového dřeva, dodatečně chráněný vrstvou bílého vosku, která způsobuje, že jeho povrch je příjemný na dotek. Kryvost na úrovni 85% umožňuje vidět letokruhy a suky, jež tvoří přirozenou kresbu dřeva. Sedák je tvořen deskou z masivního borovicového dřeva natřeného vodním mořidlem na dubovou barvu.

Pevná konstrukce a přesná montáž je zárukou dlouholetého používání. Nemohl chybět také prvek sjednocující celou řadu borovicového nábytku Marone.  Jedná se o charakteristický „x“ typický pro rustikální nábytek z dávných dob. Dokonale ladí se současnými trendy, jelikož spojuje nádech současnosti s nostalgickou vzpomínkou na minulost. 

Takový nábytek, jako borovicová židle s dřevěným sedákem Marone, to je dobrá investice, která nepochybně v budoucnu přinese plody. Dřevěný nábytek, v případě, že je o něj vhodně pečováno, se dlouhá léta dokáže odvděčit krásným vzhledem.  Židle tvoří harmonický celek se stolem Marone a zdůrazňují styl a citlivý přístup majitele k životnímu prostředí. Právě vhodně sestavené kusy minimalistického nábytku jsou vizitkou moderní domácnosti a moderních interiérů. Doplňky ladící s nábytkem jsou znamením toho, že takové pojmy jako design nebo móda, které platí přece nejen v oblasti oblékání, nám nejsou cizí. Avšak v nábytkářství jsou i takové směry, které mají trvalý ráz, rok od roku se nemění.  K nim patří rustikální, provensálský, minimalistický nebo loftový styl. Tyto směry vznikly před léty a i nadále je o ně velký zájem mezi designery, architekty a také uživateli.

Nábytek je vyroben z přírodního borovicového dřeva. Nesmíme zapomínat o něj pečovat, aby nás těšil dlouhá léta. Je nutno se vyhnout jeho umístění v dosahu přímého působení UV záření anebo poblíž otopných zařízení. K ošetřování je možno používat pouze přípravky určené pro dřevěný, voskovaný nábytek a vyhnout se všem drsným hadříkům nebo detergentům, které mohou způsobit odbarvení nábytku nebo poškození jeho povrchu. Nábytek ze dřeva podléhá přirozenému procesu stárnutí, např. po určité době se letokruhy a suky stávají více viditelné.  

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty