ŽidleŽidle Belluno Elegante 22, buk, masiv

Židle Belluno Elegante 22, buk, masiv

Výběr čalounění a dostupnost židlí, prosím domluvte s našim pracovníkem na tel: 778 021 400, nebo e-mailem: obchod@bilynabytek.cz .

2 090 Kč s DPH

  • DRM KT22/M
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Výška: 93 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Buk - dřevo
Záruka: 2 roky
Délka sedáku: 40 cm
Šířka sedáku: 43 cm
Výška posedu: 45 cm
Výška operadla: 48 cm

Židle Belluno Elegante 22, buk, masiv

Výběr čalounění a dostupnost židlí, prosím domluvte s našim pracovníkem na tel: 778 021 400, nebo e-mailem: obchod@bilynabytek.cz .

Pohodlné židle z kolekce Belluno Elegante výborně doplňují nábytek z této kolekce. Vyber si z mnoha látek čalounění a uprav si židli dle svých potřeb. Drobné denní radosti jako pohodlný odpočinek jsou základem nepřetržité spokojenosti se životem.

Židle jsou vyrobeny z bukového masívu. Jsou lehké a zároveň velmi odolné. Sedák se nachází ve výšce 45 cm, což je optimální výška z hlediska pohodlí a komfortu při každodenním používání nábytku. Také vhodné zakřivení a výška opěradla jsou zárukou uvolnění zádového svalstva dokonce při velmi dlouhém sezení.

Židle je vyrobena v minimalistickém stylu a je spojením jednoduchých geometrických forem. Všechny prvky jsou pevně propojené, což zaručuje jistotu sezení a dlouhá léta používání dřevěné židle. Židle jsou vyrobeny z bukového dřeva natřeného bílou barvou s jemně krémovým nádechem. Lehká a jemně lomená bílá barva je zárukou odpočinku pro oči a vnáší harmonii do interiéru.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty