Vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Kód: 1376/BEZ
1 hodnocení
13 590 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Vitrína je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL016B/O
Šířka: 130 cm
Výška: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Další kousek, který vypadá, jako bychom si ho jen vypůjčili z pokojíčku pro panenky. Ale nebojte. Vitrína je v životní velikosti, připravená pojmout všechny vaše věci. Díky své výšce nabízí dokonce dodatečnou úložnou plochu i na své horní desce v dekoru ořechového dřeva. Vyrobená z pravého borovicového masivu a namořená ekologickými laky na vodní bázi bude vyhovovat vašim vysokým požadavkům na kvalitu. 

Sklo jako ochrana před prachem

V žádném případě vás nepodezříváme z nedbalosti. Ale prach se pravidelně objevuje i v těch nejspořádanějších domácnostech. Stačí dětské hřiště za domem nebo bydlení u cesty a boj s ním je na denním pořádku. Pokud jste už unavení z neustálého otírání vystavených skleniček a fotografií v rámečcích, umístěte je za sklo. Tehdy totiž zůstanou krásné věci přístupné pohledům okolí, zároveň se na ně však nepráší. 

Multifunkční vitrína

Nejen prosklená vitrína, ale i další typy úložných prostor. Naše vitrína nabízí také dvě otevřené přihrádky. Ptáte se, proč byste měli vystavovat věci do polic, kam se na ně naopak prášit může? Třeba květiny by za sklem nejspíš trpěly. A otevírat skleněná dvířka pokaždé, když chcete nahlédnout do kuchařky, také není úplně praktické. Do polic se výborně hodí například ozdobné nádoby s těstovinami a trvanlivými sypkými potravinami. 

Dalším typem úložných prostor jsou uzavíratelné skříňky a zásuvky. Některé věci nejsou tak vizuálně zajímavé a je třeba ukrýt je před zvědavými pohledy okolí. Asi si nevystavíte třeba nerezový hrnec, že? Ve skříňce se mu bude líbit.

Belluno ořech panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Barva: bílá/ořech
Dvířka: prosklená
Hloubka: 45 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet polic: 5 polic
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Výška: 130 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Kód zboží: ASPL016B/O
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33 x 33,5 cm, h: 9 cm