VitrínyVitrína Sorento 2.1, bílá, borovice, masiv

Vitrína Sorento 2.1, bílá, borovice, masiv

Vitrína 2.1 je stvořena speciálně pro ty, kdo nemají zapotřebí mít ve svém obyváku, jídelně nebo ložnici velké kusy nábytku.

8 790 Kč s DPH

7 032 Kč s DPH -20%

  • rasor001
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!!! VÝPRODEJ !!!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 96 cm
Výška: 133 cm
Hloubka: 38 cm
Počet polic: 4 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Vitrína Sorento 2.1, bílá, borovice, masiv

Vitrína 2.1 je stvořena speciálně pro ty, kdo nemají zapotřebí mít ve svém obyváku, jídelně nebo ložnici velké kusy nábytku. Pro ty, kdo přemýšlejí o minimalistickém interiéru a chtějí se soustředit na funkčnost nábytku.  Vitrínka se dokonale hodí jako doplněk např. k TV komodě a velkému televizoru. Bude skvělým doplňkem do velkých obývacích pokojů, ale bude se také hodit do menších místností jako doprovodný nábytek. 

  • BEZSUKOVÁ BOROVICE – Borovicové dřevo je velmi vděčný materiál pro nábytkářství, speciálně pro Vás jsme použili variantu bez suků.  
  • ÚCHYTKY V PROVEDENÍ SATÉN – Kovové úchytky se saténovým povrchem zajistí pevné uchopení během otevírání.
  • TICHÉ DOVÍRÁNÍ – Systém tichého dovírání Vám pomůže zapomenout na třískající zásuvky.  
  • DŘEVĚNÉ NOŽKY – Stabilní opora pro nábytek to je základ, proto základ našeho nábytku tvoří dřevěné nožky.

 

Byla vyrobena z bezsukového borovicového dřeva. Její vnější stěny jsou natřeny bílou ekologickou barvou. Vnitřek byl ošetřen nábytkářským olejem v barvě medové borovice. Toto řešení poskytuje správný kontrast a dokonalé spojení dvou barev, které se často vyskytují zvlášť. Použitý systém tichého dovírání si klade za cíl ještě pohodlnější používání. Stačí lehce postrčit zásuvku a sama se bezhlučně zavře. Už se nebudete trápit třískáním hlučně zavíraných dvířek nebo zásuvek. Celý kus nábytku je postaven na pevných obdélníkových nožkách zhotovených taktéž z pevného borovicového dřeva a doplněn kovovými úchytkami se saténovým povrchem.

 V této řadě nabízíme také borovicovou vitrínu, konferenční stolek, televizní komodu, regál a komodu se 3 zásuvkami. Seznamte se, prosím, s kompletní nabídkou z této série. Nábytek se prodává v balících v demontovaném stavu spolu s návodem k montáži.  Když se rozhodnete pro koupi nábytku z masívního dřeva, uvědomte si, že časem se může projevit přirozený efekt stárnutí dřeva a změní se jeho vnější vzhled.  Varujeme před umísťováním tohohle nábytku v blízkosti otopných těles anebo v místě s přímým působením UV záření.

Nábytek je dodáván v balení se srozumitelným návodem pro vlastní montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty