VitrínyVitrína Orvietto 2.0, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Vitrína Orvietto 2.0, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Je to kus nábytku určený k vystavení našich drobností a suvenýrů. Současně slouží k uložení předmětů denní potřeby, k nimž chceme mít snadný přístup.

9 490 Kč s DPH

7 592 Kč s DPH -20%

  • PLOR16B/P
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 107 cm
Výška: 150 cm
Hloubka: 44 cm
Počet polic: 4 police
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Šedá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál horní desky: Masiv borovice
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Výplň dveří: Kouřové sklo

Vitrína Orvietto 2.0, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Máte rádi nábytek v minimalistickém stylu? Nechcete, aby Váš interiér působil stísněně? Vitrína 2.0 z kolekce Orvietto je právě to, co hledáte. Je nižší než její rozměrnější sestra vitrína 1.1 a je vybavena dvojicí prosklených dveří. Je to kus nábytku určený k vystavení našich drobností a suvenýrů. Současně slouží k uložení předmětů denní potřeby, k nimž chceme mít snadný přístup.

V prosklené části umístěte své oblíbené drobnosti, jídelní soupravy, v dolní části uložte často používané věci. Svislé lišty propůjčují nábytku nezvyklou lehkost, kompozičně odlehčují celou vitrínu.Díky tomu tento kus nábytku nepůsobí tísnivým dojmem. Předek, nohy a horní deska jsou vyrobeny z borovicového dřeva. Kartáčovaná horní deska, natřena popelavě šedou barvou, má charakteristický povrch dřeva s výraznou pěknou kresbou.Speciální způsob zpracování dřeva umožňuje také zvýraznit barvu dřeva, prodírající se vrstvou vodní ekologické barvy.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Vitrína je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty