VitrínyVitrína Orvietto 1.1, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Vitrína Orvietto 1.1, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Hledáte vhodné místo pro své drobnosti, oblíbené knížky nebo suvenýry. Toužíte vystavit pro Vás důležité věci a zároveň chcete mít pohodlný přístup k předmětům denní potřeby.

8 790 Kč s DPH

7 032 Kč s DPH -20%

  • PLOR02B/P
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 65 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 44 cm
Počet polic: 5 polic
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Šedá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál horní desky: Masiv borovice
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Výplň dveří: Kouřové sklo

Vitrína Orvietto 1.1, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Hledáte vhodné místo pro své drobnosti, oblíbené knížky nebo suvenýry. Toužíte vystavit pro Vás důležité věci a zároveň chcete mít pohodlný přístup k předmětům denní potřeby. Hledáte vitrínu, která spojuje tyto dvě vlastnosti v jeden celek a chcete, aby nábytek neztratil svou estetickou hodnotu. Se záměrem vytvořit takovéto spojení jsme navrhli právě tuto vitrínu.

Předek, nohy a horní římsabyly zhotovenyvysoce kvalitního borovicového dřeva. Vitrína má četná frézování na horní římse, charakteristická pro kolekci Orvietto, propůjčující nábytku výjimečný ráz. Horní deska, jež je beze sporu velkým kladem kolekce, byla vyrobena z kartáčované borovice, natřené popelavě šedou barvou. Její struktura je dobře patrná na dotek. Kromě vizuálních aspektů nábytku můžeme také vnímat přirozený původ použitých materiálu. Prosklené díly byly vyrobeny z tmavšího, avšak stále průhledného skla. Nohy z přírodního borovicového dřeva jsou prvkem, který zdomácněl v evropské kultuře už před staletími a potěší oko i dnes. Představují fantastické zakončení celku. Dřevo použité pro výrobu jednotlivých detailů bylo pečlivě vybráno a zpracováno.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

Vitrína je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty