VitrínyVitrína Marone, úzká, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Vitrína Marone, úzká, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Úzká vitrína Marone to je výrobek, který byl zhotoven z borovicového masivu. Může to potvrdit dobře viditelná na jeho povrchu kresba letokruhů.

10 900 Kč s DPH

  • 2smar01
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Šířka: 79 cm
Výška: 214 cm
Hloubka: 42 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Pojezdy zásuvek: Kolečkové

Vitrína Marone, úzká, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Úzká vitrína Marone to je výrobek, který byl zhotoven z borovicového masivu. Může to potvrdit dobře viditelná na jeho povrchu kresba letokruhů. Korpus nábytku byl ošetřen bílým voskem – jedná se o ochrannou vrstvu, která poskytuje nábytku sametovou finální úpravu.  Spojení bílé barvy a barvy přírodního dřeva bude skvělou volbou pro lidi, kteří hledají v klasickém nábytku nádech moderní doby. Horní věnec vitríny Marone byl ošetřen vodním mořidlem.  Úzká vitrína se skládá ze čtyř polic za sklem a dvou zásuvek vysouvaných na válečkovém vedení. Prosklení dřevěné vitríny jsou vybavena charakteristickým rustikálním křížkem a její vnitřek je možno osvětlit.

Máte velkou sbírku knížek, které chcete vystavit a zároveň nemáte chuť a čas, abyste každou chvíli utírali prach? Dřevěná vitrína je ideálním řešením tohoto problému. Díky čtyřem policím, jež se nacházejí za sklem, můžete mít jistotu, že Vaše sbírka bude vidět a současně bude chráněna před nečistotami. Na prostorné police se vejdou nejen knížky, ale také větší alba nebo jiné předměty. Možnost vnitřního osvětlení skříňky je dodatečnou předností nábytku – krásně zviditelní vnitřek Vaší vitrínky a dodá neopakovatelný půvab celému interiéru. Charakteristický křížek na skle představuje charakteristický rustikální prvek. Do dvou dodatečných zásuvek, jež se nacházejí ve spodní části nábytku, se díky jejich velikosti vejdou CD disky, filmy, hry a mnoho dalšího.

Když se rozhodnete pro koupi nábytku zhotoveného ze dřeva, pamatujte, že podléhá procesu stárnutí, který je naprosto přirozený. Abyste měli co nejdéle radost z bezchybného vzhledu koupeného nábytku, je třeba o něj důkladně pečovat. Především se doporučuje nepoužívat silné detergenty nebo drsné hadříky, protože mohou poškodit povrch nábytku. Přímé působení UV záření a topná tělesa umístěna v blízkosti nábytku mohou mít negativní vliv na jeho vzhled.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty