VitrínyVitrína MADERA 1.1, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Vitrína MADERA 1.1, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Pokud nemáte příliš mnoho místa anebo chtěli byste doplnit nábytek v obývacím pokoji nebo v jídelně, pak tato vitrína bude pro tento účel ideální.

9 290 Kč s DPH

  • PLMA12
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Madera
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 43 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Vitrína MADERA 1.1, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Pokud nemáte příliš mnoho místa anebo chtěli byste doplnit nábytek v obývacím pokoji nebo v jídelně, pak tato vitrína bude pro tento účel ideální. Je to úzká vitrínka, která přes své nevelké, kompaktní rozměry, je velmi skladná a jednoduše se používá. Skvěle se uplatní jako solitérní kus nábytku, který bude výrazným rustikálním prvkem v minimalistickém interiéru, anebo jako součást soupravy nábytku do obývacího pokoje nebo jídelny. Každý touží po tom, aby měl snadný přístup k věcem k běžnému používání a aby mohl vystavit své oblíbené předměty. To umožňuje velká prosklená plocha, která skvěle podtrhne hodnotu věcí umístěných za ní.

Vitrína má dvoje dveře, z toho jedny jsou prosklené. Má pohodlnou a prostornou zásuvku. Tento kus nábytku je kompletně vybaven systémem tichého dovírání, díky němuž se vyhnete třískání dveřmi a zásuvka se bude jemně zavírat a otevírat s patřičným odporem. Hezká horní deska s horním věncem a římsou jsou navíc kartáčovány a natřeny šedými barvami. Celý kus nábytku je patinovaný a bělený, aby byl zdůrazněn rustikální styl vitríny. Kulaté úchytky jsou zhotoveny ze satinovaného kovu.

Nábytek je dodáván v balících ke svépomocné montáži, spolu s čitelným pracovním postupem. Nábytek podléhá přirozenému procesu stárnutí dřeva, proto není vhodné jej umístit v blízkosti zdrojů tepla anebo ve vlhkých místnostech a na místech vystavených silnému UV záření.  

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty