VitrínyVitrína Foresto 1.2.4 dekor bílá-divoký Dub

Vitrína Foresto 1.2.4 dekor bílá-divoký Dub

Vitrína Foresto je řešením pro lidi, kteří hledají velké množství prostoru pro své drobné věci a další předměty, které mohou být vystaveny.

17 490 Kč s DPH

  • DDFOR005
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Foresto
Šířka: 127 cm
Výška: 160 cm ( výška bez nožek )
Výška nožek: 9,5 cm
Hloubka: 46 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Povrch: Matný
Materiál: KOMBINACE DVOU MATERIÁLŮ:
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Materiál dvířek a čel šuplíků:: Dub - masiv ( olejovaný a voskovaný )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Vitrína Foresto 1.2.4 dekor bílá-divoký Dub

Vitrína Foresto je řešením pro lidi, kteří hledají velké množství prostoru pro své drobné věci a další předměty, které mohou být vystaveny. Vitrína má dvě zasklené dveře s velkým množstvím prostoru uvnitř. Nastavitelné skleněné police na nich umožňují postavit i velmi vysoké vázy nebo štíhlé sklenice, tzv. flétny. Tato vitrína byla vytvořena nejen pro to, aby byla potěšením pro oči. Jedná se o velmi prostorný a užitečný kus nábytku, nenahraditelný v každém domě.

Pohodlné zásuvky a masivní dubové dveře, za kterými jsou další dvě police jako místo pro největšího sběratele suvenýrů. Vitrína s LED osvětlením vám pomůže dát vašim suvenýrům ještě více elegance.

Elegantní úchyty vyrobené ze saténového kovu činí celé tělo opticky velmi uspořádané, což přináší klid i v nejhlučnějším interiéru. Vitrína je také ideální jako lámací a zdůrazňující prvek v dané místnosti. Zvláště pozoruhodné jsou dubové silné přední strany, olejované a voskované, které ukazuji krásu vytaženou z dřeva. Mají přirozené promáčknutí a rysy, které jim dávají ušlechtilost a charakter.

Jedná se o kus nábytku, který neruší svým výrazným charakterem. Lehký jednoduchý tvar, který bude fungovat ve většině interiérů a neubere elegance i ušlechtilosti. Nezapomeňte, že kombinací vyřezávaného dubu s čistou bílou barvou získáte nábytek v moderním stylu, který se perfektně hodí do vašeho obývacího pokoje.

Dno zásuvek je vyrobeno z desky HDF.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je potřeba pamatovat na správnou údržbu. V dřevěném nábytku postupuje také přirozený proces stárnutí – aby zůstal nábytek ušlechtilý, je třeba se o něj řádně starat. Za žádných okolností nemůže nábytek stát v blízkosti topných zařízení nebo být vystaven přímému UV záření. Nábytek je nejlepší čistit pouze vlhkou a suchou látkou - nutně měkkou. Použití hrubých hadříků nebo kuchyňských čisticích prostředků může bohužel nepříznivě ovlivnit povrch nábytku.

Nábytek je dodáván v balení se srozumitelným návodem pro vlastní montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !