VitrínyVitrína Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Vitrína Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (PRAVÁ)

Dřevěná vitrína je velmi prostorná. Obsahuje jak zásuvku na drobné předměty, tak i prostornou skříň s poličkami. Pro dekorační a skleněné předměty slouží část s prosklenými dvířkami.

9 490 Kč s DPH

  • MMCOS050
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 64 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 36,5 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Vitrína Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (PRAVÁ)

Máte hodně rodinných fotografií a krásných suvenýrů z prázdnin, které chcete umístit na viditelném místě? Nebo máte třeba hezké nádobí, které chcete vystavit? Je dobré mít v obýváku vitrínu s prosklenými dvířkami. Tehdy si každá návštěva může prohlédnout vaši sbírku. Tuto funkci bude ideálně splňovat naše borovicová vitrína Costa

Úzká vitrína kolekce Costa je vyrobená z masivního borovicového dřeva. Byla navržená tak, aby byla stabilní a elegantní.

Dřevěná vitrína je velmi prostorná. Obsahuje jak zásuvku na drobné předměty, tak i prostornou skříň s poličkami. Pro dekorační a skleněné předměty slouží část s prosklenými dvířkami. Těsně za sklem jsou dvě poličky. Díky rustikálnímu stylu se bílá vitrína hodí do klasických interiérů. Je to nábytek, který je nejen velmi praktický, ale i hezky vypadá.

 Vitrína se šuplíkem je natřená na bílo ekologickou barvou na vodní bázi. Celkový půvab dokresluje šedá deska a kovová madla. To vše způsobí, že celek se hezky vyjímá. Velkou předností vitríny Costa je to, že ji lze umístit do každého interiéru. Skvěle vypadá v kuchyni, obýváku nebo jídelně. Vitrína může stát jako samostatný nábytek nebo v sestavě s jiným nábytkem stejné kolekce. Vitrína se vyrábí také s otevíráním na pravou stranu a v našem obchodě je k dostání jako samostatný nábytek.

Když kupujete dřevěný nábytek, musíte vzít v úvahu je přirozený proces stárnutí. K ošetření nábytku používejte měkký hadřík a čisticí prostředek určený na dřevěné povrchy. Nevystavujte působením UV záření a neumísťujte v blízkosti topení.

Vitrína je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty