Vitríny



Vitrína Costa 2D / 4S, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

Velká vitrína Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Máte docela velkou sbírku skleněných předmětů a jiných věci, které by měly být na viditelném místě ve vašem bytě. Ideálním řešením je vitrína Costa 2D / 4S ze série dřevěného nábytku Costa, díky které budou viditelné.

12 900 Kč s DPH

  • MMCOS072
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 20 prac. dní.
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 106,4 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 36,5 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Vitrína Costa 2D / 4S, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Máte docela velkou sbírku skleněných předmětů a jiných věci, které by měly být na viditelném místě ve vašem bytě. Ideálním řešením je vitrína Costa 2D / 4S ze série dřevěného nábytku Costa, díky které budou viditelné. Nábytek ze série Costa je nábytek, který vypadá perfektně a to jak v obývacím pokoji, tak v jídelně nebo ložnici. Vitrína je v bílé barvě, zatímco horní část vyniká krásnou šedou barvou. Je to ideální kombinace, která působí, že vitrína se hodí do každé místnosti tím více, že byla provedena v rustikálním stylu.


Dřevěné vitrína je prostorná, nabízí spoustu prostoru pro osobní věci. Má čtyři zásuvky ve starošedé barvě v dolní časti vitríny. Na suvenýry, sklo nebo rodinné fotografie jsme vytvořili velkou skříň s prosklenými dveřmi. Ve středu můžete vidět tři velké police proVitrína se zásuvkami vypadá obzvláště zajímavě vzhledem k jejich malému vyfrézovaní, těsně nad skříňkou. Kombinace bílé barvy, vyfrézování a mosazná držadla dávají vitríně kouzlo. Kromě toho deska a zásuvky v šedé barvě odráží povahu tohoto nábytku ukrytou v perfektní povrchové úpravě.

Vitrína má speciální odnímatelné boční části desky tak, že ji můžete spojit s jiným regálem nebo vitrínou pro vytvoření knihovny nebo nábytkové stěny.

Při pořízení dřevěného nábytku je potřeba pamatovat na jeho řádnou údržbu. Dřevěný nábytek podléhá přirozenému procesu stárnutí, který mu dodává ušlechtilosti, měli byste se o něj starat.

Když kupujete dřevěný nábytek, musíte vzít v úvahu je přirozený proces stárnutí. K ošetření nábytku používejte měkký hadřík a čisticí prostředek určený na dřevěné povrchy. Nevystavujte působením UV záření a neumísťujte v blízkosti topení.

Vitrína je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty