VitrínyVitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Vitrína 2.2.3 z kolekce Belluno Elegante to je skvělé propojení komody, regálu a vitríny. Umožní Vám vystavit oblíbené předměty, jídelní soupravu nebo suvenýry a zároveň schovat před zraky návštěv často používané věci, jako jsou další příbory nebo běžně používané talíře.

13 290 Kč s DPH

  • PL016B/O
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Výška: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 5 polic
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33 x 33,5 cm, h: 9 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Vitrína 2.2.3 z kolekce Belluno Elegante to je skvělé propojení komody, regálu a vitríny. Umožní Vám vystavit oblíbené předměty, jídelní soupravu nebo suvenýry a zároveň schovat před zraky návštěv často používané věci, jako jsou další příbory nebo běžně používané talíře. V zásuvkách umístíte ozdobné ručníčky, prostírání, svíčky. Pokud hledáte nejpohodlnější kus nábytku pro každodenní používání, tak právě jste jej našli.

Vitrína je vyrobena ze dřeva finské borovice, jednoho z nejlepších materiálů pro výrobu nábytku. Při nevelké hmotnosti je velmi odolná, tvrdá a trvanlivá. Je vybavena zásuvkami se systémem tichého dovírání. Podobným způsobem je možno vybavit také dvířka. Budou pak automaticky přitahována do zavřené polohy, a to bez bouchání. Police mají možnost regulace výšky zavěšení. Díky tomu můžete na nich skladovat také vysoké předměty. Celek je korunován krásnou, bohatě frézovanou římsou ořechové barvy a podstavcem vlnitého tvaru, a doplněn úchytkami v odstínu starého zlata. Nábytek je symetrický a díky tomu vizuálně z něj dýchá klid.

Kvůli zajištění nejvyššího uživatelského komfortu byla dřevěná vitrína vybavena moderními kolejnicemi Quadro, které jsou známy také jako systém tichého dovírání. Díky tomu zásuvky nebouchají a jejich používání je příjemné. Navíc mají dlouhou životnost. Tlusté desky a sklo nejvyšší kvality doplňují propracovanou finální úpravu bílé vitríny.

Když se rozhodnete pro bílý nábytek vyrobený z borovicového dřeva, nezapomínejte na přirozené procesy stárnutí materiálu a na skutečnost, že kresba dřeva a suky se časem stávají více viditelné. Nábytek byl natřen ekologickou vodní barvou s kryvostí 85%, tvrzenou UV zářením. Vnitřek skříně je natřen na bílo jednou vrstvou barvy. Při údržbě dřevěného nábytku je třeba se vyhnout používání drsných hadříků a kuchyňských detergentů, které mohou poškodit a odbarvit povrch. Nejlépe jej otírejte vlhkou měkkou utěrkou. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému působení UV záření a umísťovat ho v blízkosti otopných zařízení.

Vitrína je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty