VitrínyVitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-dub, masiv, borovice

  • Skladem
  • 130 cm
  • 45 cm
  • 130 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

13 290 Kč s DPH

2 osoby 3 - 4 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Dřevěná vitrína ze série Belluno Elegante je provedena velmi solidně. Je to možné, díky nejlepší kvalitě finské borovice odolné proti poškození.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 130 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Počet polic: 5 polic
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33 x 33,5 cm, h: 9 cm
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Většina z nás má mnoho různých věcí a ne vždy máme místo ve skříních na jejich uložení. Nutí nás to do vtěsnání, přenášení věcí, následkem čeho se předměty ničí. Nemůžeme slíbit, že najdeme místo pro všechny vaše drobnosti, ale můžeme slíbit, že elegantní dřevěná provensálská vitrína ze série Belluno Elegante splní vaše očekávání v mnoha ohledech.


Dřevěná vitrína ze série Belluno Elegante je provedena velmi solidně. Je to možné, díky nejlepší kvalitě finské borovice odolné proti poškození. Bílá vitrína je velmi prostorná a praktická. Má dvě částečně prosklená křídla, což znamená, že můžete vystavit pro vás nejvíce cenné věci. Každá strana má čtyři prostorné police. Spolehlivě se do ní vejde mnoho věcí. Není možné si vnitřek vitríny představit lépe. Dvě horní police jsou navrženy pro umístění dekorativního skla, suvenýrů. Jsou tam také tři prostorné zásuvky. Nábytek má funkční desku v barvě dubu o tloušťce 5 cm. Je to místo pro vystavení nejlepších věcí.

Kromě praktičnosti, velikosti nábytku, věnujeme pozornost rovněž jeho vzhledu. Protože je vitrína celá vyrobená z finské borovice natřené barvami na vodní bázi krytí v 85%. To znamená, že barva není škodlivá pro člověka ani životní prostředí, navíc zdůrazňuje krásnou strukturu dřeva. Dřevěná vitrína je dokonale dokončená profrézováním a na prosklených dveřích lze vidět elegantní okenní příčky. Ozdobou jsou knoflíky v barvě starého zlata. Dávají celku jemný vzhled. Horní část vitríny do obývacího pokoje nebo jídelny je vyrobena na základě kontrastu. Deska v barvě dubu o tloušťce 5 cm se velmi dobře hodí k teplé bílé barvě dřevěné vitríny. Provensálský styl činí, že vitrína vypadá skvěle v každé místnosti.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je třeba pamatovat na správné používání a vlastnosti dřeva. Doporučuje se umístit nábytek dále od topných těles a silného UV záření. Otíráme vlhkým hadrem, bez použití čisticích prostředků. V průběhu času může nábytek měnit barvu v místech suků dle jejich charakteru.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty