VitrínyVitrína Belluno Ellegante 1d /3s, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Vitrína Belluno Ellegante 1d /3s, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Bílá vitrína série Belluno Elegante je kompletně vyrobena z finské borovice, která roste v drsných podmínkách. Nábytek je tak robustní a odolný proti poškození.

9 890 Kč s DPH

  • PL017B/D
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 89,5 cm
Výška: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33 x 33,5 cm, h: 9 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

Vitrína Belluno Ellegante 1d /3s, dekor bílá / dub, masiv, borovice


Každý z nás zařizuje byt nebo dům. Vybírá nábytek, barvy stěn... Důležité je udělat to po svém. Dům není jen místo, kde trávíme čas. Náš dům nám dává možnost vyjádřit sebe sama prostřednictvím dekorace, vybavení, které odrážejí náš charakter, vkus. Je to tichý kout, kde se cítíme jak nikde jinde. Náš obchod nabízí vysoce kvalitní provensálský nábytek, který svým elegantním vzhledem vnese do každého interiéru kouzlo, dobrý a jedinečný styl...
Dřevěná vitrína Belluno Elegante 1d /3s v teplém odstínu bílé je ideální volbou do každého bytu. Robustní, elegantní - splňuje všechna očekávání týkající se vzhledu a je velmi praktická.

Bílá vitrína série Belluno Elegante je kompletně vyrobena z finské borovice, která roste v drsných podmínkách. Nábytek je tak robustní a odolný proti poškození. Vitrína z borovice je funkční má částečně prosklené křídlo a dvě police uprostřed. Zde můžete vystavit své oblíbené věci, kterými se můžete chlubit. Nábytek má celkem 10 polic, čtyři na každé straně a dvě uprostřed. Provensálská vitrína je vybavena třemi zásuvkami, kde byl uplatněn tichý uzavírací systém. Poskytuje ho vedení Quadro. V horní části je přesně vyroben pult v barvě dubu o tloušťce 5 cm. Místo přímo stvořené s cílem představit rodinné fotky, rodinných památek.

Vitrína Belluno Elegante byla vyrobena v elegantním provensálském stylu. Natřena barvou na vodní bázi v odstínu teplé bílé. Má profrezovaní a okenní příčky na prosklené části. Celek zdobí knoflíky v barvě starého zlata a dubová deska. Nábytek je ideálně dokončen a jeho elegantní design se hodí vzhledem ke každé místnosti. Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je třeba pamatovat, že dřevo má sklon ke stárnutí. Stárnutí způsobí zviditelnění suků a letokruhu. K péči o nábytek je nejlepší použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému působení UV záření a tepla.

Vitrína je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty