VitrínyVitrína Belluno Ellegante 1d /3s, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Vitrína Belluno Ellegante 1d /3s, dekor bílá-dub, masiv, borovice

  • Skladem
  • 89,5 cm
  • 45 cm
  • 130 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

9 890 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Vitrína Belluno Ellegante 1d /3s, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Bílá vitrína série Belluno Elegante je kompletně vyrobena z finské borovice, která roste v drsných podmínkách. Nábytek je tak robustní a odolný proti poškození.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 89,5 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 130 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33 x 33,5 cm, h: 9 cm
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Vitrína Belluno Ellegante 1d /3s, dekor bílá / dub, masiv, borovice


Každý z nás zařizuje byt nebo dům. Vybírá nábytek, barvy stěn... Důležité je udělat to po svém. Dům není jen místo, kde trávíme čas. Náš dům nám dává možnost vyjádřit sebe sama prostřednictvím dekorace, vybavení, které odrážejí náš charakter, vkus. Je to tichý kout, kde se cítíme jak nikde jinde. Náš obchod nabízí vysoce kvalitní provensálský nábytek, který svým elegantním vzhledem vnese do každého interiéru kouzlo, dobrý a jedinečný styl...
Dřevěná vitrína Belluno Elegante 1d /3s v teplém odstínu bílé je ideální volbou do každého bytu. Robustní, elegantní - splňuje všechna očekávání týkající se vzhledu a je velmi praktická.

Bílá vitrína série Belluno Elegante je kompletně vyrobena z finské borovice, která roste v drsných podmínkách. Nábytek je tak robustní a odolný proti poškození. Vitrína z borovice je funkční má částečně prosklené křídlo a dvě police uprostřed. Zde můžete vystavit své oblíbené věci, kterými se můžete chlubit. Nábytek má celkem 10 polic, čtyři na každé straně a dvě uprostřed. Provensálská vitrína je vybavena třemi zásuvkami, kde byl uplatněn tichý uzavírací systém. Poskytuje ho vedení Quadro. V horní části je přesně vyroben pult v barvě dubu o tloušťce 5 cm. Místo přímo stvořené s cílem představit rodinné fotky, rodinných památek.

Vitrína Belluno Elegante byla vyrobena v elegantním provensálském stylu. Natřena barvou na vodní bázi v odstínu teplé bílé. Má profrezovaní a okenní příčky na prosklené části. Celek zdobí knoflíky v barvě starého zlata a dubová deska. Nábytek je ideálně dokončen a jeho elegantní design se hodí vzhledem ke každé místnosti. Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je třeba pamatovat, že dřevo má sklon ke stárnutí. Stárnutí způsobí zviditelnění suků a letokruhu. K péči o nábytek je nejlepší použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému působení UV záření a tepla.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty