PředsíněVěšáková stěna Nicea Classic, bílá, masiv, borovice

Bílá věšáková stěna Nice z masivu

Věšáková stěna Nicea Classic z masivu, bílá je celá vyrobená z borovicového dřeva. Je natřena podkladovou barvou a vodním lakem, který ponechává viditelné suky a strukturu dřeva.

2 990 Kč s DPH

  • 677193
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!
Série: Nicea Classic
Šířka: 62 cm
Výška: 173 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Věšáková stěna Nicea Classic z masivu, bílá

Věšáková stěna Nicea Classic z masivu, bílá je celá vyrobená z borovicového dřeva. Je natřena podkladovou barvou a vodním lakem, který ponechává viditelné suky a strukturu dřeva. Uvnitř je bělená a suky jsou mnohem zřetelnější. Stěna působí velmi přirozeně a exkluzivně. Díky ekologickému laku si dřevo uchovává svůj přírodní vzhled a podléhá přirozenému procesu stárnutí.

Věšáková stěna se ideálně hodí do předsíně. Díky ní se Vaše zeď nezašpiní od deštníků a dalších předmětů.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Věšáková stěna Nicea Classic z masivu, bílá je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !