PředsíněVěšáková stěna Belluno Elegante se zrcadlem a komodou, bílá, masiv, borovice

Věšáková stěna Belluno Elegante se zrcadlem a komodou, bílá, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Belluno Elegante
  • Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
  • 2 roky
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

12 880 Kč s DPH

12 280 Kč s DPH -600 Kč

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Věšáková stěna Belluno Elegante se zrcadlem a komodou, bílá, masiv, borovice

Odkládací stěna je základní nábytek v předsíni. Navrhnuli jsme nový panel pro oděvy z kolekce Belluno Elegante. Je to druh vizitky vašeho domova.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

Věšáková stěna Belluno Elegante se zrcadlem a komodou, bílá, masiv, borovice

Odkládací stěna je základní nábytek v předsíni. Navrhnuli jsme nový panel pro oděvy z kolekce Belluno Elegante. Je to druh vizitky vašeho domova. Jako první se objeví hostům u vchodu a promlouvá k nim svou jemností a současně informuje o stylu bytu, do kterého vstoupili. Protože nejen chrání, ale rovněž také zdobí stěny.

Věšáky vysoké kvality - Dvojité věšáky Satin vám umožňují zavěsit více oblečení. Dokonale se hodí jak pro pověšení kabátu, halenky, saka nebo bundy.

Přírodní dřevo - Přírodní dřevo použité k vytvoření tohoto rámu je dobře známá a ceněná finská borovice. Natřeli jsme jej teplou bílou barvou RAL 9010, aby se spojil s jiným nábytkem Belluno Elegante, který je k dispozici v našem obchodě.

Elegantní frézování Abychom zdůraznili jedinečnost nábytku z kolekce Belluno Elegante, kromě charakteristického bílého odstínu používáme také frézování, které zdobí náš nábytek. A v tomto případě jsme je umístili na panel odkládací stěny do předsíně.

Frézované lišty - Silné dřevěné lišty zakončené estetickým frézováním, které změkčuje ostrý vnější okraj.

Barvený teplou bílou barvou na vodní bázi (RAL 9010), ideálně přizpůsobený zbylým kusům nábytku z kolekce Belluno Elegante. Svou univerzální a nenápadnou výzdobou je však možný úspěšně se přizpůsobit i do moderních interiérů. Dodá kouzlo a poskytuje plně uspokojující zážitek při jeho používání. Budou na něm viset oblíbené bundy, mikiny a kabáty. Můžete úspěšně zavěsit vodítko pro psa, deštník a další předměty, které používáte, když odcházíte ven.

Stejně jako každý dřevěný kus nábytku vyžaduje správné zacházení. Vyhněte se nadměrnému vystavení slunečnímu záření a přímému vystavení UV záření. Také nezavěšujte panel v blízkosti zdrojů tepla, jako jsou radiátory, teplovzdušné ventilátory a jiné zdroje tepelného záření. Přírodní dřevo je také předmětem přirozeného procesu stárnutí. Časem mohou být suky a léta více viditelné. Jedná se o zcela normální vzhled "živého" kusu nábytku. Pro mytí a údržbu používejte vodu a bavlněnou látku.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !