PředsíněVěšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice se zrcadlem

Věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice se zrcadlem

  • Skladem
  • 108 cm
  • 130 cm
  • Belluno Elegante
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

5 980 Kč s DPH

2 osoby 1 - 2 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice se zrcadlem

Odkládací stěna je základní nábytek v předsíni. Navrhnuli jsme nový panel pro oděvy z kolekce Belluno Elegante.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 108 cm
Výška: 130 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný

Věšáková stěna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice se zrcadlem

Odkládací stěna je základní nábytek v předsíni. Navrhnuli jsme nový panel pro oděvy z kolekce Belluno Elegante. Je to druh vizitky vašeho domova. Jako první se objeví hostům u vchodu a promlouvá k nim svou jemností a současně informuje o stylu bytu, do kterého vstoupili. Protože nejen chrání, ale rovněž také zdobí stěny.

Věšáky vysoké kvalityDvojité věšáky Satin vám umožňují zavěsit více oblečení. Dokonale se hodí jak pro pověšení kabátu, halenky, saka nebo bundy.

Přírodní dřevoPřírodní dřevo použité k vytvoření tohoto rámu je dobře známá a ceněná finská borovice. Natřeli jsme jej teplou bílou barvou RAL 9010, aby se spojil s jiným nábytkem Belluno Elegante, který je k dispozici v našem obchodě.

Elegantní frézováníAbychom zdůraznili jedinečnost nábytku z kolekce Belluno Elegante, kromě charakteristického bílého odstínu používáme také frézování, které zdobí náš nábytek. A v tomto případě jsme je umístili na panel odkládací stěny do předsíně.

Frézované lištySilné dřevěné lišty zakončené estetickým frézováním, které změkčuje ostrý vnější okraj.

Barvený teplou bílou barvou na vodní bázi (RAL 9010), ideálně přizpůsobený zbylým kusům nábytku z kolekce Belluno Elegante. Svou univerzální a nenápadnou výzdobou je však možný úspěšně se přizpůsobit i do moderních interiérů. Dodá kouzlo a poskytuje plně uspokojující zážitek při jeho používání. Budou na něm viset oblíbené bundy, mikiny a kabáty. Můžete úspěšně zavěsit vodítko pro psa, deštník a další předměty, které používáte, když odcházíte ven.

Stejně jako každý dřevěný kus nábytku vyžaduje správné zacházení. Vyhněte se nadměrnému vystavení slunečnímu záření a přímému vystavení UV záření. Také nezavěšujte panel v blízkosti zdrojů tepla, jako jsou radiátory, teplovzdušné ventilátory a jiné zdroje tepelného záření. Přírodní dřevo je také předmětem přirozeného procesu stárnutí. Časem mohou být suky a léta více viditelné. Jedná se o zcela normální vzhled "živého" kusu nábytku. Pro mytí a údržbu používejte vodu a bavlněnou látku.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty