Televizní stolkyTV stolek Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

TV stolek Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Určitě hledáte vhodné místo pro svůj DVD přehrávač, Blu-Ray, Hi-Fi věž, herní konzolu nebo televizor.

7 290 Kč s DPH

5 832 Kč s DPH -20%

  • PLOR18B/P
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní. !!! VÝPRODEJ !!!

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Orvietto
Šířka: 148 cm
Výška: 52 cm
Hloubka: 44 cm
Počet polic: 1 police
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 90%
Barva horní desky: Šedá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál horní desky: Masiv borovice
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové

TV stolek Orvietto, dekor bílá-šedá, masiv, borovice

Určitě hledáte vhodné místo pro svůj DVD přehrávač, Blu-Ray, Hi-Fi věž, herní konzolu nebo televizor. Pro tyto účely jsme vytvořili TV komodu. Nemusíte se starat o všudypřítomné kabely, motající se všude dokola i za nábytkem. Díky speciálně pro tento účel zhotovenému otvoru všechny kabely budou spojeny v jeden svazek umožňující snadnou manipulaci. Na policích umístíte své oblíbené časopisy, filmy nebo vinylové desky.

Díky symetricky umístěným skříňkám máte k dispozici prostor pro soukromou potřebu, schovaný před zraky návštěv. Uložíte v něm méně exponované, ale neméně důležité věci. Na polici vystavíte oblíbená hudební alba a filmy. Díky vhodnému řešení se zatížení přenáší z horní desky na nábytkové nožky a vzpěry, díky čemuž borovicová horní deska bezproblémově unese váhu televizoru nebo audiozařízení. Kartáčovaná deska s neopakovatelným povrchem je neoddiskutovatelným kladem jak tohoto kusu nábytku, tak i celé kolekce. Kresba přírodního dřeva byla zvýrazněna díky řadě technických postupů. Poskytla nábytku originální a nezvykle elegantní vzhled v odstínu vyšisované šedi. Dřevěné ozdobné nožky jsou „třešničkou na dortu“ této komody a poskytují pevnou a odolnou oporu konstrukce.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný nábytek, mějte na paměti, že se jedná o přírodní, ekologický výrobek. Vzhled a odstín komody se může časem změnit, což není vada, ale přirozený jev. Přirozený proces stárnutí dřeva nezakládá nárok na reklamaci. Dřevěný nábytek vystavený přílišnému UV záření nebo měnícím se podmínkám, a to vlivem topení nebo umístění nábytku ve vlhké, studené místnosti, může odhalovat svou strukturu, suky a někdy dokonce praskat nebo se křivit. Nábytek je možno renovovat a znovu natřít za účelem obnovení jeho svěžího vzhledu.

TV stolek je zasílaná v balících s návodem, a pro tento účel nezbytnými díly.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty