Televizní stolkyTV stolek Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

TV stolek Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Dřevěný TV stolek z řady Marone to je výrobek, který se ideálně hodí nejen do každého obývacího pokoje. Pro tento kus nábytku v rustikálním stylu je charakteristické pečlivé provedení.

9 590 Kč s DPH

  • 2smar09
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Marone
Šířka: 169 cm
Výška: 63 cm
Hloubka: 42 cm
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné
Pojezdy zásuvek: Kolečkové

TV stolek Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Dřevěný TV stolek z řady Marone to je výrobek, který se ideálně hodí nejen do každého obývacího pokoje. Pro tento kus nábytku v rustikálním stylu je charakteristické pečlivé provedení. Byl použitý materiál nejvyšší kvality. Masivní borovicové dřevo bylo natřeno bílým voskem, který mu propůjčuje výjimečný patinovaný vzhled. Vosk má kryvost 85 % a díky tomu na povrchu komody je možno pozorovat a dokonce i vycítit jemnou kresbu letokruhů. Horní deska komody je z borovicového masivu ošetřeného vodním mořidlem. Klasický vzhled tvoří souhru s funkcionalitou – na dvě otevřené police a do prostorných zásuvek na kolečkovém vedení se vejde mnoho potřebných věcí.

Milujete trávit čas na pohodlném gauči v kruhu svých blízkých? Musíte vědět, že v krásně zařízeném interiéru je odpočinek mnohem snazší. Pokud si vyberete dřevěný TV stolek Marone, můžete si být jisti, že nejen stylově doplní interiér Vašeho obýváku, ale také Vás překvapí tím, jak je praktický. TV stolek Marone je přizpůsoben tomu, aby bylo na něj možno postavit televizor. Dvě prostorné otevřené police se ideálně hodí k umístění např. DVD přehrávače. Můžete tam schovat také noviny a ovládače, aby Váš interiér byl uklízený. Díky dvěma níže umístěným prostorným zásuvkám získáte dodatečné místo na uložení CD a DVD disků.

Když se rozhodnete pro koupi nábytku zhotoveného ze dřeva, pamatujte, že podléhá procesu stárnutí, který je naprosto přirozený. Abyste měli co nejdéle radost z bezchybného vzhledu koupeného nábytku, je třeba o něj důkladně pečovat. Především se doporučuje nepoužívat silné detergenty nebo drsné hadříky, protože mohou poškodit povrch nábytku. Přímé působení UV záření a topná tělesa umístěna v blízkosti nábytku mohou mít negativní vliv na jeho vzhled.

TV stolek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty