Televizní stolkyTV stolek Foresto 4.2 dekor bílá-divoký Dub

TV stolek Foresto 4.2 dekor bílá-divoký Dub

Komoda TV je kombinací čtyř zásuvek a dvou polic umístěných centrálně. Poličky jsou ideální pro všechny druhy zařízení RTV, kabely a předměty denní potřeby, mohou sloužit jako prostor pro dekodér, DVD přehrávače nebo konzole.

10 900 Kč s DPH

  • DDFOR003
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Foresto
Šířka: 168 cm
Výška: 47 cm ( výška bez nožek )
Výška nožek: 9,5 cm
Hloubka: 51 cm
Počet polic: 1 police
Počet zásuvek: 4 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Povrch: Matný
Materiál: KOMBINACE DVOU MATERIÁLŮ:
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Materiál dvířek a čel šuplíků:: Dub - masiv ( olejovaný a voskovaný )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

TV stolek Foresto 4.2 dekor bílá-divoký Dub

Hledáte skříň RTV, ale zásuvky se vám líbí více než boční skříně? Žádný problém!

Komoda TV je kombinací čtyř zásuvek a dvou polic umístěných centrálně. Poličky jsou ideální pro všechny druhy zařízení RTV, kabely a předměty denní potřeby, mohou sloužit jako prostor pro dekodér, DVD přehrávače nebo konzole. Skvělá volba pro ty, kteří hledají moderní a elegantní nábytek. Díky svému modernímu designu a bílé barvě s divokým dubem se dokonale hodí k modernímu uspořádání. Bude se hodit v jasných, minimalistických a podkrovních interiérech.

V zadní části nábytku jsou technické otvory, které umožňují volné vedení kabelů k televizoru a napájecímu zdroji.
Uprostřed těla se nachází dubová centrální noha, která výrazně zvyšuje odolnost komody na zátěž. Satinované ocelové úchyty dodávají celku šikovnost a eleganci, což je pokračováním minimalistické myšlenky moderního kusu nábytku. Komoda byla vyrobena s důrazem na každý detail.

Zvláště pozoruhodné jsou olejované a voskované dubové přední strany z dubové překližky. Má přirozené rysy a letokruhy, které přidají ušlechtilost a charakter. Dubové nohy nejsou jedinou výhodou této kolekce. Nábytek má čtyři zásuvky, které lze použít třeba k uschování sbírky filmů. Jedná se o kus nábytku, který neruší svým ohromujícím charakterem. Lehký jednoduchý tvar, který zapůsobí ve většině interiérů a neubere eleganci ani ušlechtilost. Ideálně se hodí do moderních interiérů.

 

Dno zásuvek a zadní části komody jsou vyrobeny z desky HDF.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je potřeba pamatovat na správnou údržbu. V dřevěném nábytku postupuje také přirozený proces stárnutí – aby zůstal nábytek ušlechtilý, je třeba se o něj řádně starat. Za žádných okolností nemůže nábytek stát v blízkosti topných zařízení nebo být vystaven přímému UV záření. Nábytek je nejlepší čistit pouze vlhkou a suchou látkou - nutně měkkou. Použití hrubých hadříků nebo kuchyňských čisticích prostředků může bohužel nepříznivě ovlivnit povrch nábytku.

Nábytek je dodáván v balení se srozumitelným návodem pro vlastní montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !