Televizní stolkyTV stolek Foresto 3.0 dekor bílá-divoký Dub

TV stolek Foresto 3.0 dekor bílá-divoký Dub

Hledáte malou, ale vkusnou komodu, která bude hrdě prezentovat váš širokoúhlý televizor? Komodu TV 3.0 jsme vytvořili právě pro vás.

9 290 Kč s DPH

  • DDFOR002
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Foresto
Šířka: 168 cm
Výška: 25,5 cm ( výška bez nožek )
Výška nožek: 9,5 cm
Hloubka: 51 cm
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Povrch: Matný
Materiál: KOMBINACE DVOU MATERIÁLŮ:
Materiál korpusu: Laminovaná dřevotříska ( je vidět struktura dřeva )
Materiál dvířek a čel šuplíků:: Dub - masiv ( olejovaný a voskovaný )
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové
Pojezdy: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

TV stolek Foresto 3.0 dekor bílá-divoký Dub

Hledáte malou, ale vkusnou komodu, která bude hrdě prezentovat váš širokoúhlý televizor? Komodu TV 3.0 jsme vytvořili právě pro vás. Stolek pod TV ze série Foresto je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní nábytek. Tři prostorné a funkční zásuvky pojmou multimediální zařízení a jiné předměty denní potřeby.

Stabilní pohyb a systém s tichým dovřením od firmy Hettich zajišťují pohodlné používání. Zásuvky díky jejich rozměrům jsou velmi prostorné a dají se bezproblémově využít. V nich můžete ukládat zařízení RTV, herní konzoli, dekodér nebo DVD přehrávač. Díky extra noze uprostřed komody lze nábytek použít jako místo pro televizi nebo těžký systém Hi Fi.
Komoda vypadá velmi lehce, díky horizontálnímu tvaru, který je navíc doplněn dlouhými saténovými úchyty. Výrazně rozšiřuje opticky místnost, ve které je umístěna.

Zvláště pozoruhodné jsou dubové přední strany. Jedná se o olejované a voskované části divokého dubu. Předky mají rysy a letokruhy záměrně neupravené, přidají totiž ušlechtilost a charakter. Jedná se o kus nábytku, který neruší svým ohromujícím charakterem. Lehký jednoduchý tvar, který se osvědčí ve většině interiérů, a je při tom elegantní a ušlechtilý.

Dno zásuvek a zadní části komody jsou vyrobeny z desky HDF.

Při rozhodování o koupi dřevěného nábytku je potřeba pamatovat na správnou údržbu. V dřevěném nábytku postupuje také přirozený proces stárnutí – aby zůstal nábytek ušlechtilý, je třeba se o něj řádně starat. Za žádných okolností nemůže nábytek stát v blízkosti topných zařízení nebo být vystaven přímému UV záření. Nábytek je nejlepší čistit pouze vlhkou a suchou látkou - nutně měkkou. Použití hrubých hadříků nebo kuchyňských čisticích prostředků může bohužel nepříznivě ovlivnit povrch nábytku.

Nábytek je dodáván v balení se srozumitelným návodem pro vlastní montáž.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !