Televizní stolkyTV stolek Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice (CORDOBA)

TV stolek Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Borovicový TV stolek je praktický nábytek. Stolek pod televizi má funkční desku a dvě hluboké skříňky třeba na gramofonové desky. Jsou umístěné na dvou stranách a uprostřed je polička na konzolu.

9 900 Kč s DPH

  • MMCOS001
  • DOPRAVA ZDARMA!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Costa
Šířka: 144 cm
Výška: 55 cm
Hloubka: 45 cm
Počet polic: 1 police
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Barva horní desky: Starošedá (je vidět struktura dřeva)
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

TV stolek Costa, dekor bílá / starošedá, masiv, borovice

Téměř v každé domácnosti je televize. Někteří tvrdí že je to nutnost. Kdo by neměl rád si ve volné chvíli se pohodlně posadit a shlédnout dobrý film. Je důležité, aby byla umístěná na takovém místě, kde nic nezakrývá ani malou část obrazovky. Není třeba ničit stěnu, pokud existuje ideální řešení v podobě TV slolku. Vřele doporučujeme dřevěný TV stolek Costa, který byl navržený pro největší filmové fanatiky s nároky na stylový design.

Borovicový TV stolek je praktický nábytek. Stolek pod televizi má funkční desku a dvě hluboké skříňky třeba na gramofonové desky. Jsou umístěné na dvou stranách a uprostřed je polička na konzolu. Toto rozmístění umožňuje snadný přístup k jejímu plnému využití. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva a má precizní koncovou úpravu. Masivní prvky borovicového dřeva jsou zárukou vysoké kvality výrobku. Byl navržený tak, aby splňoval veškeré funkce. Může také sloužit jako dekorační prvek.

TV stolek je bílý s deskou v starošedé barvě. Ozdobné frézování a mosazná madla propůjčují celkovému vzhledu kouzlo. Skvělá harmonie s komodami a vitrínami ze stejné kolekce Costa. Bílý televizní stolek se skvělé vyjímá v každém interiéru. Je to dokonalá volba. Stolek nejen plní funkci police pod televizi, ale je rovněž funkční a praktický. Kromě toho skvěle vypadá.

Pokud kupujete dřevěný TV stolek, pamatujte na přirozený proces stárnutí, který nábytku dodává skutečně přirozenou krásu a vtiskuje mu charakter.

Je třeba pamatovat, že dřevo je přírodní materiál a reaguje tak na přímé sluneční paprsky a teplo sálající z topení. K ošetřování nábytku používejte měkký hadřík a čisticí prostředky určené na dřevo.

TV stolek Costa je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty