Televizní stolkyTV stolek Belluno Elegante, velký, bílý, masiv, borovice

TV stolek Belluno Elegante, velký, bílý, masiv, borovice

TV stolek Belluno Elegante z borovice je nejen odolnost, praktičnost, ale i originální design.

9 990 Kč s DPH

  • PL010B
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 53 cm
Počet polic: 1 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 43,8 x 38,5 cm, h: 9 cm
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )

TV stolek Belluno Elegante, velký, bílý, masiv, borovice

Sledování televize je nejčastější činnost na světě. Více než 65% Čechů sleduje své oblíbené seriály, filmy denně. Obvykle zapínáme televizi k odpočinku na pohovce po náročném dni, nebo jen tak, aby zabít čas, kdy je volný den. Vzhledem k tomu, že většina obyvatel se dívá na televizi a kupuje televizory nejnovější generace, je dobře přemýšlet o dobré komodě TV. Komoda musí být robustní, široká a svým jedinečným designem se neliší od nejnovějšího televizoru. Komoda TV z borovice série Belluno Elegante je nejlepším řešením pro každého milovníka dobrého kina. Dřevěná komoda pod televizi má mnoho výhod. První z ní je odolnost. Jak to, že jsme si tak jisti?! Komoda je z finské borovice, která vyniká především odolností vůči poškození. Nábytek je především funkční. Naznačuje to ideální rozložení polic a zásuvek o velké hloubce. Velikost umožňuje umístit tam konzole, CD a DVD. Zásuvky jsou vedeny na nejkvalitnějších vedeních Hettich soft close. Díky nim bouchání zásuvek není možné.

Komoda z borovice je nejen odolnost, praktičnost, ale i originální design. Belluno Elegante tento jedinečný nábytek, který nenajdeme v každém obchodě. Komoda TV stejně jako ostatní nábytek z této série se vyznačuje neopakovanou krásou. Tu poskytuje provensálský design. Unikátní zdobení, úžasně tvarované frézování a pěkná deska působí, že nikdo nepřejde bez povšimnutí. Další výhodou je běžně požadovaná teple bílá barva. Rozjasní tmavý interiér, nenápadně zdůrazňuje prostor a dělá, že každý malý pokoj je útulný. Teplé bílou jemně rozptylují knoflíky v barvě starého stříbra.

V souvislosti s použitím přírodních materiálů, komoda TV podléhá přirozenému procesu stárnutí a letokruhy a suky se časem stanou viditelnější. Konzervování bílého dřevěného nábytku, je třeba věnovat pozornost, abychom nepoužívali pro tento účel hrubou tkaninu a kuchyňské čisticí prostředky – mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření a také lokalizovat v těsné blízkosti topení.

TV komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty