Televizní stolkyTV stolek Belluno Elegante, velký, bílý, masiv, borovice

TV stolek Belluno Elegante, velký, bílý, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 167 cm
  • 53 cm
  • 53 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

9 990 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

TV stolek Belluno Elegante, velký, bílý, masiv, borovice

TV stolek Belluno Elegante z borovice je nejen odolnost, praktičnost, ale i originální design.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 167 cm
Hloubka: 53 cm
Výška: 53 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet polic: 1 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 43,8 x 38,5 cm, h: 9 cm
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

TV stolek Belluno Elegante, velký, bílý, masiv, borovice

Sledování televize je nejčastější činnost na světě. Více než 65% Čechů sleduje své oblíbené seriály, filmy denně. Obvykle zapínáme televizi k odpočinku na pohovce po náročném dni, nebo jen tak, aby zabít čas, kdy je volný den. Vzhledem k tomu, že většina obyvatel se dívá na televizi a kupuje televizory nejnovější generace, je dobře přemýšlet o dobré komodě TV. Komoda musí být robustní, široká a svým jedinečným designem se neliší od nejnovějšího televizoru. Komoda TV z borovice série Belluno Elegante je nejlepším řešením pro každého milovníka dobrého kina. Dřevěná komoda pod televizi má mnoho výhod. První z ní je odolnost. Jak to, že jsme si tak jisti?! Komoda je z finské borovice, která vyniká především odolností vůči poškození. Nábytek je především funkční. Naznačuje to ideální rozložení polic a zásuvek o velké hloubce. Velikost umožňuje umístit tam konzole, CD a DVD. Zásuvky jsou vedeny na nejkvalitnějších vedeních Hettich soft close. Díky nim bouchání zásuvek není možné.

Komoda z borovice je nejen odolnost, praktičnost, ale i originální design. Belluno Elegante tento jedinečný nábytek, který nenajdeme v každém obchodě. Komoda TV stejně jako ostatní nábytek z této série se vyznačuje neopakovanou krásou. Tu poskytuje provensálský design. Unikátní zdobení, úžasně tvarované frézování a pěkná deska působí, že nikdo nepřejde bez povšimnutí. Další výhodou je běžně požadovaná teple bílá barva. Rozjasní tmavý interiér, nenápadně zdůrazňuje prostor a dělá, že každý malý pokoj je útulný. Teplé bílou jemně rozptylují knoflíky v barvě starého stříbra.

V souvislosti s použitím přírodních materiálů, komoda TV podléhá přirozenému procesu stárnutí a letokruhy a suky se časem stanou viditelnější. Konzervování bílého dřevěného nábytku, je třeba věnovat pozornost, abychom nepoužívali pro tento účel hrubou tkaninu a kuchyňské čisticí prostředky – mohou poškodit nebo odbarvit povrch. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření a také lokalizovat v těsné blízkosti topení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty