Televizní stolkyTV komoda MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

TV komoda MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Pokud hledáte ideální kus nábytku, kde byste umístili Váš televizní přístroj – ať k postavení, nebo k zavěšení, pak bychom Vám rádi představili nábytek vyrobený z borovicového dřeva, kartáčovaný a smirkovaný v rustikálním stylu.

7 390 Kč s DPH

  • PLMA18
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Madera
Šířka: 143 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 43 cm
Počet polic: 3 police
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Kovové

TV komoda MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Pokud hledáte ideální kus nábytku, kde byste umístili Váš televizní přístroj – ať k postavení, nebo k zavěšení, pak bychom Vám rádi představili nábytek vyrobený z borovicového dřeva, kartáčovaný a smirkovaný v rustikálním stylu. Všichni chceme nejen mít radost z krásného nábytku, ale také moci se na něj každý den spolehnout.  Všichni chceme, aby nábytek byl nejen ozdobou, ale také, aby spoluutvářel naši domácnost a náš byt.  Obývací pokoj je vedle jídelny často hlavním bodem domácnosti. Trávíme tam mnoho času, ať už společně, nebo o samotě, když se díváme na televizi, na naše oblíbené seriály nebo komedie. Proto má smysl právě na tomto místě se obklopit výjimečným nábytkem, nábytkem z přírodního dřeva. V tomto případě borovicové dřevo upravené kartáčováním představuje skvělý výrazný prvek v obýváku. Nábytek dokonale ladí s televizorem anebo s jiným audiovizuálním zařízením, jako je hi-fi věž, herní konzola, DVD přehrávač nebo Blue Ray.

Komoda TV Madera byla celá vyrobena z kartáčovaného borovicového dřeva. Prošla mnoha procesy patinování a úpravy, aby nám dlouhé roky dělala radost. Různé etapy finální úpravy nábytku způsobují, že můžeme cítit výraznou strukturu letokruhů a suků. Nábytek byl kromě toho natřen ekologickými barvami na vodní bázi, které jsou plně v souladu s přírodním prostředím. Komoda je vybavena systémem tichého dovírání, použitým u dveří.Díky tomu se dveře dovírají samy, netřískají a nepřeskakují během otevírání, jak je to běžné v případě standardního zavírání. Šedá kartáčovaná horní deska dokonale kontrastuje s osmirkovanou bílou barvou nábytku, což jí propůjčuje neopakovatelný ráz a jednotnost. Dna zásuvek a zadní část nábytku byly vyrobeny z HDF desky. Toto je všeobecně závazný standard. Kromě toho úchytky použité v řadě Madera mají barvu starého stříbra a jsou dodatečně patinované za účelem dosažení výjimečného rustikálního efektu.

Nábytek je dodáván v balících ke svépomocné montáži, spolu s čitelným pracovním postupem. Nábytek podléhá přirozenému procesu stárnutí dřeva, proto není vhodné jej umístit v blízkosti zdrojů tepla anebo ve vlhkých místnostech a na místech vystavených silnému UV záření.  

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty