Televizní stolkyTV stolek Belluno Elegante, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

TV komoda Belluno Elegante, dekor bílá / ořech, masiv, borovice

Komoda TV Belluno Elegante je něco víc, než jen trvanlivý a hezký nábytek. Její praktičnost se odráží ve dvou šuplících zasazených do kolejniček s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, které zajišťují tiché a jemné zasouvání a vysouvání šuplíků.

8 290 Kč s DPH

  • PL009B/O
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 53 cm
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 43,8 x 38,5 cm, h: 9 cm
Barva: Bílá / Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )

TV komoda Belluno Elegante bílá /ořech

Přejete si sledovat televizi obklopenou hezkými předměty? Sledujete rádi o samotě televizní nahrávky divadelních představení, filmy ze svatby anebo něco jiného? Bez ohledu na to, na co se rádi díváte, je TV komoda Belluno Elegante střelou do černého.  Tato jedinečná komoda přinese do Vašeho příbytku pocit tepla domova, a to díky použití ekologických barev v odstínu bílé barvy a zlatého dubu. Praktický design komody umožňuje schovat elektrické kabely a těšit se čistou krásou. Jestliže hledáte praktickou a hezkou TV komodu – náš výrobek je stvořený přímo pro Vás.

Pro každého je důležitý čas odpočinku. Jestliže tvůj odpočinek znamená sledování filmů se svou drahou polovičkou, prožívání zápasů s kamarády nebo dojetí při romantických komediích, pak je TV komoda Belluno Elegante bílá/ ořech tím, co potřebujete. Pevná a trvalá komoda je vyrobena z kvalitního dřeva finské borovice. Abychom ji dodali zcela unikátní vzhled, natřeli jsme její dolní část teplým odstínem bílé barvy a vrchní desku o tloušťce až 5 cm barvou ořechu.

Komoda TV Belluno Elegante je něco víc, než jen trvanlivý a hezký nábytek. Její praktičnost se odráží ve dvou šuplících zasazených do kolejniček s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, které zajišťují tiché a jemné zasouvání a vysouvání šuplíků. Klidně v nich můžeš uložit své oblíbené DVD filmy, hry nebo jiné užitečné drobnosti. Kromě toho je dřevěná komoda vybavena dvěma poličkami, ve kterých můžeš ukládat např. dálkové ovládání. Poličky mají na zadní straně vyříznuty otvory na protažení kabelů. Doplňkový funkční prostor nabízí vrchní pevná deska v barvě ořechu.

Námi nabízena TV komoda Belluno Elegante je zárukou dobrého výběru. Je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva finské borovice a zdobena frézami, které jsou typické pro celou sérii Belluno Elegante. Dolní podstavec dodává komodě dojem lehkosti a jemnosti. Ke komodě také ladí kulaté úchytky v barvě zašlého zlata, které podtrhují odstín dolní bílé části a ozdobné vrchní desky. Dřevěná komoda působí ve svém celku jako malé umělecké dílo. TV komoda Belluno Elegante se hodí k dalším kusům nábytku ze série Belluno Elegante, ale může být i ozdobným prvkem k jiným kolekcím.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

TV komoda je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty