Televizní stolkyTV stolek Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

TV komoda Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 111 cm
  • 53 cm
  • 53 cm
  • AS

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

8 290 Kč s DPH

2 osoby 2 - 3 hod.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

TV stolek Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Tato jedinečná komoda přinese do Vašeho příbytku pocit tepla domova, a to díky použití ekologických barev v odstínu bílé barvy. Praktický design komody umožňuje schovat elektrické kabely a těšit se čistou krásou.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 111 cm
Hloubka: 53 cm
Výška: 53 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 43,8 x 38,5 cm, h: 9 cm
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Síla použitého materiálu: 18 mm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

TV komoda Belluno Elegante, bílá

Přejete si sledovat televizi obklopenou hezkými předměty? Sledujete rádi o samotě televizní nahrávky divadelních představení, filmy ze svatby anebo něco jiného? Bez ohledu na to, na co se rádi díváte, je TV komoda Belluno Elegante střelou do černého.  Tato jedinečná komoda přinese do Vašeho příbytku pocit tepla domova, a to díky použití ekologických barev v odstínu bílé barvy. Praktický design komody umožňuje schovat elektrické kabely a těšit se čistou krásou. Jestliže hledáte praktickou a hezkou TV komodu – náš výrobek je stvořený přímo pro Vás. Pro každého je důležitý čas odpočinku. Jestliže Váš odpočinek znamená sledování filmů se svou drahou polovičkou, prožívání zápasů s kamarády nebo dojetí při romantických komediích, pak je TV komoda Belluno Elegante bílá tím, co potřebujete. Pevná a trvalá komoda je vyrobena z kvalitního dřeva finské borovice. Abychom ji dodali zcela unikátní vzhled, natřeli jsme její dolní část teplým odstínem bílé barvy a vrchní desku o tloušťce až 5 cm bílou barvou. Komoda TV Belluno Elegante je něco víc, než jen trvanlivý a hezký nábytek. Její praktičnost se odráží ve dvou šuplících zasazených do kolejniček s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, které zajišťují tiché a jemné zasouvání a vysouvání šuplíků. Klidně v nich můžeš uložit své oblíbené DVD filmy, hry nebo jiné užitečné drobnosti. Kromě toho je dřevěná komoda vybavena dvěma poličkami, ve kterých můžeš ukládat např. dálkové ovládání. Poličky mají na zadní straně vyříznuty otvory na protažení kabelů. Doplňkový funkční prostor nabízí vrchní pevná deska v barvě bílé.

Námi nabízena TV komoda Belluno Elegante je zárukou dobrého výběru. Je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva finské borovice a zdobena frézami, které jsou typické pro celou sérii Belluno Elegante. Dolní podstavec dodává komodě dojem lehkosti a jemnosti. Ke komodě také ladí kulaté úchytky v barvě zašlého zlata, které podtrhují odstín dolní bílé části a ozdobné vrchní desky. Dřevěná komoda působí ve svém celku jako malé umělecké dílo. TV komoda Belluno Elegante se hodí k dalším kusům nábytku ze série Belluno Elegante, ale může být i ozdobným prvkem k jiným kolekcím.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Přidat hodnocení produktu !

od (Lovosice, Česká republika) dne07.12.2017 (TV stolek Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice) :
(5/5

Poděkování

Dobrý den,chtěla jsem moc poděkovat za dovoz a montáž nábytku,oba pracovníci byli odborníci ,ochotní,apečliví ,ještě jednou moc děkuji Vám i jim.Jitka Carvanová

od (Praha, Česká republika) dne20.09.2017 (TV stolek Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice) :
(5/5

Opravdová spokojenost

Nábytek je ještě hezčí než na obrázku. Děkujeme, jsme opravdu spokojení.

Související produkty