TV komoda MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice

Kód: 1352/BEZ
Neohodnoceno
7 790 Kč
Momentálně nedostupné

Tv komoda Madera je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPLMA18
Výška: 53 cm
Šířka: 143 cm
Hloubka: 43 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TV komoda MADERA, dekor bílá-hnědá, masiv, borovice Pokud hledáte ideální kus nábytku, kde byste umístili Váš televizní přístroj – ať k postavení, nebo k zavěšení, pak bychom Vám rádi představili nábytek vyrobený z borovicového dřeva, kartáčovaný a smirkovaný v rustikálním stylu. Všichni chceme nejen mít radost z krásného nábytku, ale také moci se na něj každý den spolehnout. Všichni chceme, aby nábytek byl nejen ozdobou, ale také, aby spoluutvářel naši domácnost a náš byt.

Komoda TV Madera byla celá vyrobena z kartáčovaného borovicového dřeva. Prošla mnoha procesy patinování a úpravy, aby nám dlouhé roky dělala radost. Různé etapy finální úpravy nábytku způsobují, že můžeme cítit výraznou strukturu letokruhů a suků. Nábytek byl kromě toho natřen ekologickými barvami na vodní bázi, které jsou plně v souladu s přírodním prostředím. Komoda je vybavena systémem tichého dovírání, použitým u dveří. Díky tomu se dveře dovírají samy, netřískají a nepřeskakují během otevírání, jak je to běžné v případě standardního zavírání. Šedá kartáčovaná horní deska dokonale kontrastuje s osmirkovanou bílou barvou nábytku, což jí propůjčuje neopakovatelný ráz a jednotnost. Dna zásuvek a zadní část nábytku byly vyrobeny z HDF desky. Toto je všeobecně závazný standard. Kromě toho úchytky použité v řadě Madera mají barvu starého stříbra a jsou dodatečně patinované za účelem dosažení výjimečného rustikálního efektu.

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televizní stolky
Záruka: 2 roky
Série: Madera
Kód zboží: ASPLMA18
Výška: 53 cm
Šířka: 143 cm
Hloubka: 43 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Barva: Bílá ( je vidět struktura dřeva - patina )
Povrch: Matný
Barva horní desky: Hnědá ( je znát struktura dřeva, deska není hladká )
Úchytky: Kovové
Počet polic: 3 police

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: