Série Orvietto

Kolekce nábytku Orvietto představuje spojení moderního stylu, rozhodných tvarů a frézování s popelavě šedými a bílými horními deskami. Záleží na Vás, zda zvolíte kontrastní, kartáčovanou šedou desku, s viditelnými letokruhy a znatelnou strukturou dřeva, nebo zda se zamilujete do bílé, rovnoměrné desky s klasickou povrchovou úpravou. V obou variantách dostanete nábytek s pečlivě provedenou konečnou úpravou a s pohodlným systémem tichého dovírání zásuvek, zatmavěnou skleněnou výplní prosklených dílů a kovovými úchyty. Celek je opatřen nátěrem z vysoce kvalitní vodní barvy, přátelské k uživatelům i životnímu prostředí.
Průčelí, horní věncové díly a nohy jsou vyrobeny z přírodního borovicového dřeva výtečné kvality. Každý díl nábytku je zhotovený z pečlivě vybraného, prověřeného materiálu, což zaručuje nejvyšší jakost hotového výrobku. Díky tomu Vám nabízíme vysoce hodnotný výrobek, který bude po mnoho let vizitkou Vaší domácnosti.

Seřadit podle
10 490 Kč

Elegantní borovicová komoda ze série Orvietto pro moderní interiér. Univerzální bílá komoda je ideální pro skladování předmětů denní potřeby.

9 590 Kč 7 672 Kč

Klasická komoda se zásuvkou je skvělým řešením pro lidi, kteří potřebují pohodlné místo pro skladování předmětů denní potřeby.

8 590 Kč 6 872 Kč

Komoda 2.2 je skvělým řešením pro lidi, kterým záleží na nábytku menší velikosti a na jeho funkčnosti.

5 290 Kč

Konferenční stolek s optimální výškou 55cm se skvěle hodí jako stolek na kávu pro každodenní použití a zároveň jako pohodlný kus nábytku pro schůzky s přáteli.

7 290 Kč

Přemýšlíte, kam máte umístit své DVD, Blue-Ray, audiozařízení, herní konzolu nebo zkrátka televizi? Komodu TV jsme vytvořili právě pro tyto účely.

8 790 Kč 7 032 Kč

Nábytek má charakteristickou pro celou tuto kolekci frézovanou horní římsu, která mu propůjčuje výjimečný ráz.

9 490 Kč 7 592 Kč

Máte rádi nábytek navržený v minimalistickém stylu? Nechcete, aby Váš interiér působil skličujícím dojmem? Vitrína 2.0 z kolekce Orvietto je přesně to, co hledáte.

10 490 Kč

Dřevěná komoda ze série Orvietto v moderním stylu s patinovanou horní deskou. Bílá komoda se šedou kartáčovanou horní deskou se ideálně hodí do klasického i moderního interiéru.

8 590 Kč

Pro příznivce minimalismu jsme připravili o něco menší komodu se stejně širokým uplatněním jako je komoda 3.3.

5 290 Kč

Konferenční stolek Orvietto Vám dovolí bez rozpaků pozvat známé nebo rodinu na „posezení u zákusku“.

7 290 Kč

Určitě hledáte vhodné místo pro svůj DVD přehrávač, Blu-Ray, Hi-Fi věž, herní konzolu nebo televizor.

8 790 Kč

Hledáte vhodné místo pro své drobnosti, oblíbené knížky nebo suvenýry. Toužíte vystavit pro Vás důležité věci a zároveň chcete mít pohodlný přístup k předmětům denní potřeby.

9 490 Kč

Je to kus nábytku určený k vystavení našich drobností a suvenýrů. Současně slouží k uložení předmětů denní potřeby, k nimž chceme mít snadný přístup.

1 840 Kč

Police je neodmyslitelným prvkem konečné úpravy interiéru. Skvěle se hodí jako místo pro vystavení oblíbených předmětů, suvenýrů, knížek nebo preferovaných květin.