Série Orvietto

Kolekce nábytku Orvietto představuje spojení moderního stylu, rozhodných tvarů a frézování s popelavě šedými a bílými horními deskami. Záleží na Vás, zda zvolíte kontrastní, kartáčovanou šedou desku, s viditelnými letokruhy a znatelnou strukturou dřeva, nebo zda se zamilujete do bílé, rovnoměrné desky s klasickou povrchovou úpravou. V obou variantách dostanete nábytek s pečlivě provedenou konečnou úpravou a s pohodlným systémem tichého dovírání zásuvek, zatmavěnou skleněnou výplní prosklených dílů a kovovými úchyty. Celek je opatřen nátěrem z vysoce kvalitní vodní barvy, přátelské k uživatelům i životnímu prostředí.
Průčelí, horní věncové díly a nohy jsou vyrobeny z přírodního borovicového dřeva výtečné kvality. Každý díl nábytku je zhotovený z pečlivě vybraného, prověřeného materiálu, což zaručuje nejvyšší jakost hotového výrobku. Díky tomu Vám nabízíme vysoce hodnotný výrobek, který bude po mnoho let vizitkou Vaší domácnosti.

Seřadit podle
10 490 Kč 8 392 Kč

Elegantní borovicová komoda ze série Orvietto pro moderní interiér. Univerzální bílá komoda je ideální pro skladování předmětů denní potřeby.

9 590 Kč 7 672 Kč

Klasická komoda se zásuvkou je skvělým řešením pro lidi, kteří potřebují pohodlné místo pro skladování předmětů denní potřeby.

8 590 Kč 6 872 Kč

Komoda 2.2 je skvělým řešením pro lidi, kterým záleží na nábytku menší velikosti a na jeho funkčnosti.

5 290 Kč 4 232 Kč

Konferenční stolek s optimální výškou 55cm se skvěle hodí jako stolek na kávu pro každodenní použití a zároveň jako pohodlný kus nábytku pro schůzky s přáteli.

8 790 Kč 7 032 Kč

Nábytek má charakteristickou pro celou tuto kolekci frézovanou horní římsu, která mu propůjčuje výjimečný ráz.

9 490 Kč 7 592 Kč

Máte rádi nábytek navržený v minimalistickém stylu? Nechcete, aby Váš interiér působil skličujícím dojmem? Vitrína 2.0 z kolekce Orvietto je přesně to, co hledáte.

10 490 Kč 8 392 Kč

Dřevěná komoda ze série Orvietto v moderním stylu s patinovanou horní deskou. Bílá komoda se šedou kartáčovanou horní deskou se ideálně hodí do klasického i moderního interiéru.

8 590 Kč 6 872 Kč

Pro příznivce minimalismu jsme připravili o něco menší komodu se stejně širokým uplatněním jako je komoda 3.3.

7 290 Kč 5 832 Kč

Určitě hledáte vhodné místo pro svůj DVD přehrávač, Blu-Ray, Hi-Fi věž, herní konzolu nebo televizor.

8 790 Kč 7 032 Kč

Hledáte vhodné místo pro své drobnosti, oblíbené knížky nebo suvenýry. Toužíte vystavit pro Vás důležité věci a zároveň chcete mít pohodlný přístup k předmětům denní potřeby.

9 490 Kč 7 592 Kč

Je to kus nábytku určený k vystavení našich drobností a suvenýrů. Současně slouží k uložení předmětů denní potřeby, k nimž chceme mít snadný přístup.

9 590 Kč 7 672 Kč

Klasická komoda, tak zvaná trojka, je skvělým řešením pro ty, kdo vyžadují, aby nábytek poskytoval pohodlný prostor pro uložení předmětů každodenní potřeby.