Série Orvietto

Kolekce nábytku Orvietto představuje spojení moderního stylu, rozhodných tvarů a frézování s popelavě šedými a bílými horními deskami. Záleží na Vás, zda zvolíte kontrastní, kartáčovanou šedou desku, s viditelnými letokruhy a znatelnou strukturou dřeva, nebo zda se zamilujete do bílé, rovnoměrné desky s klasickou povrchovou úpravou. V obou variantách dostanete nábytek s pečlivě provedenou konečnou úpravou a s pohodlným systémem tichého dovírání zásuvek, zatmavěnou skleněnou výplní prosklených dílů a kovovými úchyty. Celek je opatřen nátěrem z vysoce kvalitní vodní barvy, přátelské k uživatelům i životnímu prostředí.
Průčelí, horní věncové díly a nohy jsou vyrobeny z přírodního borovicového dřeva výtečné kvality. Každý díl nábytku je zhotovený z pečlivě vybraného, prověřeného materiálu, což zaručuje nejvyšší jakost hotového výrobku. Díky tomu Vám nabízíme vysoce hodnotný výrobek, který bude po mnoho let vizitkou Vaší domácnosti.

Seřadit podle
8 590 Kč 6 872 Kč

Komoda 2.2 je skvělým řešením pro lidi, kterým záleží na nábytku menší velikosti a na jeho funkčnosti.

9 590 Kč 7 672 Kč

Klasická komoda, tak zvaná trojka, je skvělým řešením pro ty, kdo vyžadují, aby nábytek poskytoval pohodlný prostor pro uložení předmětů každodenní potřeby.