Série Foresto

Foresto je zcela nová kolekce, plná protikladů, a jak víte, protiklady se přitahují a vytvářejí zcela novou kvalitu.  V tomto případě je to podobné. Přední části jsou vyrobeny z olejované a pak voskované spárovky, o tloušťce 2 cm. Přirozeně je tam řada suků a dřevěných vad.Masivní dub, plný přírodní grácie a pevného výbrusu, se setkává se surovou bílou deskou dvojitě dýhovanou, z které je nábytek vyroben v minimalistickém stylu. Dřevěné, rovněž dubové nohy dávají lehkost celému nábytku, který po mnoha letech bude stále stabilní. Celek vytváří krásnou a celistvou kolekci, která bude ideální pro domy a byty s moderním designem. Díky své univerzálnosti si najde také místo ve společnosti velice zdobeného nábytku, a vytváří tak jakési akcent a opticky uklidňuje pokoj.  V moderním, minimalistickém interiéru udržuje harmonii a rovnováhu mezi syntetickými tvary a přirozenou krásou dřeva.  V naší kolekci Foresto se setkaly dva různé trendy v nábytku.

Seřadit podle
11 490 Kč

Komoda z kolekce Foresto je díky svému současnému designu a kombinaci bílé barvy s dubovou přední stranou, nejlepší volbou a perfektně se hodí pro všechna moderní aranžmá.

12 900 Kč

Komoda 1.4 je alternativou pro lidi, kteří hledají menší komodu, aniž by se vzdali prostoru velkých zásuvek a velkých polic uvnitř.

17 690 Kč

Pokud máte velký obývací pokoj, prázdnou zeď, kterou chcete něčím zaplnit, určitě hledáte naší komodu. Krásně majestátní a zároveň velmi vkusná.

9 290 Kč

Hledáte malou, ale vkusnou komodu, která bude hrdě prezentovat váš širokoúhlý televizor? Komodu TV 3.0 jsme vytvořili právě pro vás.

10 900 Kč

Komoda TV je kombinací čtyř zásuvek a dvou polic umístěných centrálně. Poličky jsou ideální pro všechny druhy zařízení RTV, kabely a předměty denní potřeby, mohou sloužit jako prostor pro dekodér, DVD přehrávače nebo konzole.

17 490 Kč

Vitrína Foresto je řešením pro lidi, kteří hledají velké množství prostoru pro své drobné věci a další předměty, které mohou být vystaveny.