Série Costa

Seřadit podle
11 590 Kč

Bílá komoda obsahuje skříň na lůžkoviny, ve které jsou umístněné dvě poličky. Komoda s poličkami je hluboká a vejdou se do ní i další důležité bytové doplňky.

11 990 Kč

Bílá komoda byla precizně vyrobená z nejlepšího borovicového dřeva odolného proti poškrábání. Komoda do obýváku jistě splní veškerá očekávání spojená s výběrem nábytku do bytu.

14 590 Kč

Borovicová komoda Costa 2d / 6s byla navržená tak, aby splňovala všechna očekávání spojená s výběrem nábytku. Nelze si nevšimnout, že se dá umístit v obýváku, kuchyni nebo ložnici.

7 840 Kč

Konferenční stolek do obývacího pokoje byl vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva. Má širokou desku, na kterou lze při sledování televize položit občerstvení nebo kávu pro hosty.

9 490 Kč

Dřevěná vitrína je velmi prostorná. Obsahuje jak zásuvku na drobné předměty, tak i prostornou skříň s poličkami. Pro dekorační a skleněné předměty slouží část s prosklenými dvířkami.

9 900 Kč

Borovicový TV stolek je praktický nábytek. Stolek pod televizi má funkční desku a dvě hluboké skříňky třeba na gramofonové desky. Jsou umístěné na dvou stranách a uprostřed je polička na konzolu.

8 900 Kč

Dřevěná knihovna Costa  nejen do obývacího pokoje vypadá skvěle v jakémkoliv typu interiéru díky teplému odstínu bílé. V horní části je pěkná dekorativní deska ve starošedé barvě.

12 900 Kč

Máte docela velkou sbírku skleněných předmětů a jiných věci, které by měly být na viditelném místě ve vašem bytě. Ideálním řešením je vitrína Costa 2D / 4S ze série dřevěného nábytku Costa, díky které budou viditelné.

2 690 Kč

Borovicová police je natřená krásnou bílou barvou. Deska je šedé barvy. Police na knížky je nenahraditelnou součástí každého pokoje.