Šatní skříň Scala se zrcadlem, třídveřová, bílá, masiv, borovice

Kód: 1886/BEZ
Výprodej
2 hodnocení
ZdarmaZdarma
0019089 szafa trzydrzwiowa biala z lustrem scala
14 360 Kč
Prodej ukončen

Šatní skříň je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice a lamina. Reprezentativní části jsou ze dřeva a skryté části jsou z lamina.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: AS5890517
Výška: 201 cm
Šířka: 162 cm
Hloubka: 64 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická skříň do ložnice nebo šatny

Jeden z nejdůležitějších nábytku, který si vyberete při zařizování ložnice, je šatní skříň. Musí být prostorná, ale měla by být také dokonale navržena tak, aby nezabírala více místa, než je potřeba. Při výběru kvalitní šatní skříně počítáte také s tím, že to bude investice na delší dobu. Proto se vyplatí zaměřit se na univerzální design, díky němuž bude kus nábytku dokonale vhodný do místnosti mladšího dítěte, mladistvého a později i dospělého.

Praktické rozměry - třídveřová skříň se zrcadlem Scala je mimořádně prostorný nábytek. Byla však navržena tak, aby vám umožnila uložit co nejvíce položek a zároveň omezila prostor, ve kterém nábytek zabírá. Díky tomu získáte prostornou šatní skříň, jejíž šířka je 162 cm. Její výška je standardní pro kolekci Scala 201 cm. Hloubka je 59 cm. Tento rozměr zahrnuje horní římsu. Po přidání je celková hloubka skříně 64 cm.
Elegantní zrcadlo - střední část nábytku byla vybavena praktickým zrcadlem. S ním můžete okamžitě vyhodnotit svůj vzhled. Zrcadlo má také další důležitou výhodu. Jeho přítomnost opticky zvětšuje místnost.

Stylová bílá šatní skříň za zajímavou cenu

Skříň je praktická kombinace masivního finského borového dřeva a lamina. Nejreprezentativnější prvky nábytku, které jsou průčelí, byly vyrobeny z přírodního dřeva odolné finské borovice. Tělo je z lamina. Toto řešení znamená, že získáte efektivní a extrémně odolný kus nábytku, který má konkurenceschopnou cenu.

Dveře skříně a horní věnec jsou zdobeny jemnými frézováním, které dodávají nábytku provensálský charakter. Mimořádně důležitým prvkem je také velké zrcadlo, které, kromě užitné funkce zdůrazňuje také estetickou hodnotu nábytku. Staré stříbrné kovové kliky dokonale ladí s celým nábytkem. Bílá barva, kterou byl pokryt celý nábytek, je univerzálním a nadčasovým odstínem, díky kterému je šatní skříň schopna sloužit jak dětem, tak i dospělým po dlouhou dobu.

Bílý nábytek do dětského pokoje i ložnice

V kolekci Scala najdete širokou škálu skříní, mezi nimiž jsou nejen dvoudveřové skříně, ale také třídveřové skříně a dokonce i třídveřové skříně se zrcadlem. V kolekci Scala najdete také bílou dřevěnou postel, ke které si můžete dokoupit funkční zásuvku. Všechny naše produkty mají povrchovou úpravu zdravotně nezávadnými mořidly a laky na vodní bázi, což může být rozhodující faktor pro zákazníka při koupi nábytku. 

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Hloubka: 64 cm
Materiál: masiv + lamino
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Scala
Šířka: 162 cm
Úchytky: Kovové
Výška: 201 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Zrcadlo: se zrcadlem
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Krytí barvy: 75 cm