Šatní skříň Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

Kód: 1910
6 hodnocení
ZdarmaZdarma
Skrin Marone
20 090 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.4.2020

Třídveřová šatní skříň Marone je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šatní skříň Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice

 

Výrazným požadavkem na ložnici, která bývá často spojena s šatnou, je také větší úložný prostor. Ten vám mohou nabídnout šatní skříně s policovými díly i místem pro zavěšení šatů. Vertikálně řešená šatní skříň Marone v bílém provedení s dřevěným dekorem je ideálním pomocníkem právě v této situaci. Kromě spousty místa také nabízí stylové a estetické řešení pro ukládání prádla, ale i dalších předmětů.

Masivní provedení s jemnými detaily

Veškerý nábytek řady Marone včetně šatní skříňě je opatřen bílým, lehce transparentním nátěrem. Vynikne tak struktura dřeva kvalitní finské borovice. Skříň stojí na rozšířeném podstavci, který drží váhu, dveře jsou zdobeny vystouplými rustikálními prvky a vrchní část je zakončena zdobenou deskou, která byla ponechána ve své přírodní barevnosti, stejně jako drobné detaily ve formě úchytek.

Vnitřní dělení prostoru

Skříň je vybavena třemi dveřmi. Levá část se otevírá ze středu a nabízí uživateli široký prostor pro zavěšení šatů. Díky vertikálnímu řešení skříně a výrazné výšce můžete dále do spodní části umístit například úložné boxy. Myšleno bylo na využití celého prostou, a proto byla nahoru umístěna police, pro ukládání dalšího prádla.

Pravá část skříně se samostatnými dveřmi je vybavena mnoha vysokými a prostornými policemi. Zde je místo pro všechny vaše šaty, které si přejete mít přehledně srovnané a oddělené.

Důraz na organizaci

Pokud máte široký šatník a přemýšlíte, jak všechny své věci poskládat tak, aby v nich nebyl chaos, bude vám skříň Marone dělat jen radost. Její vnitřní rozložení je navrženo tak, abyste měli po ruce to nejnutnější, a zároveň nabízí místo pro věci, které tak často nenosíte, ale přeci jen se jich nechcete zbavit.

marone panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Záruka: 2 roky
Hloubka: 60 cm
Šířka: 156 cm
Výška: 200 cm
Zrcadlo: bez zrcadla
Série: Marone
Kód zboží: AS2SMAR020
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Barva: Bílá - ( ošetřeno voskem - mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Přírodní ( ošetřena vodním mořidlem )