Šatní skříně

Šatní skříň Belluno Elegante 4D, bílá, masiv, borovice

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 203 cm
  • 64,5 cm
  • 190 cm

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

22 890 Kčs DPH

2 osoby 3 - 4 hod.
Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šatní skříň Belluno Elegante 4D, bílá, masiv, borovice

Šaty na luxusní party, kalhoty ladící k mimořádným schůzkám a také džíny na běžné nošení a halenky do práce.

Parametry

Šířka 203 cm
Hloubka 64,5 cm
Výška 190 cm
Série Belluno Elegante - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 3 - 4 hod.
Počet zásuvek 2 zásuvky
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Úchytky Staré stříbro ( kovové )
Pojezdy zásuvek Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Šatní skříň Belluno Elegante 4D, bílá, masiv, borovice

Šaty na luxusní party, kalhoty ladící k mimořádným schůzkám a také džíny na běžné nošení a halenky do práce. Všechny tyto kusy oděvu potřebují prostor a správné zacházení. Potřebují skříň, ale jakou? Samozřejmě prostornou a funkční, ale také zajímavou, neobvyklou, půvabnou. Právě tyto vlastnosti má naše čtyřdveřová skříň Belluno Elegante. Byla konstruována tak, aby naplnila veškeré Vaše potřeby. Zrcadlo připevněné na prostředních dveřích Vám umožní zkontrolovat Váš vzhled, než půjdete ven. Déle se už nerozmýšlejte!

Víme, že je velmi těžké vybrat vhodnou skříň z nepřeberného množství nabídek. Námi nabízená 4-dveřová skříň byla vyrobena ze dřeva finské borovice. K výrobě skříně bylo použito výhradně dřevo nejvyšší kvality.zásuvkách byly namontovány kolejnice HETTICH se systémem tichého dovírání. Díky nim bude vysouvání a zasouvání zásuvek jednoduché a tiché.
Dřevěná čtyřdveřová skříň byla natřena teplým odstínem bílé, což zvýrazňuje její jemnost, rozjasňuje místnost a opticky nezatěžuje dokonce ani malý pokoj. Frézování na dveřích propůjčuje skříni půvab a nadčasovou eleganci, zatímco horní zakončení způsobuje, že bílá skříň vypadá velmi elegantně. Ozdobné prvky charakteristické pro tuto sérii a kulaté úchytky v barevném odstínu starého stříbra vytvářejí harmonické spojení jednoduchosti a elegance.
Vnitřek skříně byl navržen tak, aby prostor byl co nejlépe využitý a naplnil Vaše potřeby. Skříň má jednu prostornou zásuvku na drobnosti a mnoho prostorných polic na oblečení. Levé a pravé vnější křídlo skrývají před zvědavými pohledy návštěv police, kdežto uprostřed, za zrcadly, se nachází police a hned pod ní tyč na věšáky. Bílá 4-dveřová skříň ze dřeva finské borovice se hodí také k jinému nábytku, jako výrazný doplněk.

Když se rozhodnete pro bílý nábytek z dřevěného masívu, nezapomeňte vzít v úvahu přirozené procesy stárnutí materiálu. Nábytek byl natřen ekologickou vodní barvou s kryvostí 85%, tvrzenou UV zářením. Vnitřek skříně je natřen na bílo jednou vrstvou barvy. Při ošetřování dřevěného nábytku je třeba se vyhnout používání drsných hadříků a kuchyňských detergentů, které mohou způsobit poškození a odbarvení povrchu. Nejlépe jej otírejte vlhkou měkkou utěrkou. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému působení UV záření a umísťovat jej v blízkosti otopných zařízení.

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 203 cm
Hloubka 64,5 cm
Výška 190 cm
Série Belluno Elegante - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 3 - 4 hod.
Počet zásuvek 2 zásuvky
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Úchytky Staré stříbro ( kovové )
Pojezdy zásuvek Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK