Šatní skříně

Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA

  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.
  • 121 cm
  • 62 cm
  • 218 cm

 +420 778 021 400
 obchod@bilynabytek.cz

15 490 Kčs DPH

2 osoby 2 - 3 hod.
Přidat k porovnání

This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA

Díky použití masivních kusů dřeva je skříň velmi stabilní a trvanlivá. Skříň vypadá působivě v ložnici s dřevěnými komodami a postelemi série Toskania.

Parametry

Šířka 121 cm
Hloubka 62 cm
Výška 218 cm
Série Toskania - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 2 - 3 hod.
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Úchytky Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek Kuličkové

Šatní skříň 2D Toskania se zásuvkami, bílá, masiv, borovice, TAHOMA

Dvoudveřová skříň Toskania je elegantní kombinace klasického stylu a perfektní kvality. Skříň Toskania je spojením nejvyšší kvality borového masivu a řemeslného zpracování. Dekorativní držadla, kování v barvě starého zlata a stylové frézování dodají interiéru eleganci a styl. Přírodní, vodou ředitelný lak vytváří dojem, že skříň má na dotek příjemný povrch, vypadá noblesně a elegantně. 

Díky použití masivních kusů dřeva je skříň velmi stabilní a trvanlivá. Skříň vypadá působivě v ložnici s dřevěnými komodami a postelemi série Toskania. Též bude ideální dekorací dětského pokoje nebo předsíně. Skříň se opět zmenšila po úspěšném nakupování Vašeho šatníku? Prostoru v místnosti nemáme moc a přesto je třeba někde vše uschovat.

Dvoudveřová skříň Toskania díky své velikosti a dobrému uspořádání vnitřku skříně zabírá poměrně malý prostor v místnosti a zároveň Vám pomůže uložit osobní věci. Skříň Toskania je vyrobena z vysoce kvalitního borového masivního dřeva. Přirozená kresba dřeva vytváří jedinečnou atmosféru a zaručuje originální atmosféru a garantuje jedinečnost každé dřevěné skříně. Skříň má dvě zásuvky a na pravé straně jsou tři police výškově stavitelné. Po levé straně je šatní tyč pro zavěšení oblečení a police nad ní. Dvoudveřová skříň je perfektním doplňkem k dalšímu nábytku Toskania a stylově se hodí ke komodám a dřevěným postelím z této série. Díky zásuvkám a policím, je skříň nejen velmi prostorná a funkční, ale má originální vzhled.

Skříň může být umístěna v ložnici, předsíní nebo v obývacím pokoji. Skříň Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení přírodní styl aeleganci.Všechny prvky skříně, s výjimkou dna zásuvek a zadní části (MDF desky) jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva. 

Nábytek vyrobený z borovicového dřeva podléhá přirozenému procesu stárnutí. Čištění dřevěného nábytku, stojí věnovat pozornost a nepoužívat pro tento účel abrazivní hadříky a kuchyňské čisticí prostředky - mohou poškodit nebo odbarvit povrch.

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní spracování a elegantní vzhled

Použité pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Sestavení nábytku: většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.
Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Napsat recenzi

Šířka 121 cm
Hloubka 62 cm
Výška 218 cm
Série Toskania - bílá
Barva Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka 2 roky
Materiál Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži 2 osoby 2 - 3 hod.
Krytí barvy Neprůhlednost 85%
Úchytky Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek Kuličkové

Související produkty

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.

Další informace OK