Šatní skříň Venice 3D, bílá, masiv, borovice

Kód: 1737/BEZ
Novinka
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
0018695 szafa biala sosnowa 3 drzwiowa wenecja modern
15 290 Kč
Momentálně nedostupné

Šatní skříň ze série Venice je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: AS PL7004
Série: Venice
Šířka: 148 cm
Výška: 205 cm
Hloubka: 60 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šatní skříň Venice 3D, bílá, masiv, borovice

Nábytek řady Venice můžete použít v ložnici nebo jako výbavu samostatné šatny. K oběma těmto variantám slouží šatní skříň v třídveřovém provedení, která je ideální pro jednotlivce i páry. Vnitřní prostor je dělen na dvě části, z nichž jedna slouží pro ukládání šatů na ramínku a druhá polovina je vybavena policemi pro složené prádlo.

Vnější elegantní provedení

Skříň je navržena vertikálně a dělena do tří symetrických částí. Stabilitu skříně zaručuje masivní provedení z kvalitního a odolného dřeva finské borovice. Díky tomu snese tento kus nábytku a jeho jednotlivé police větší tíhu. Celý design je v minimalistickém a elegantním stylu, kterému dominuje zrcadlo v prostřední části, dělené na dva kusy. Jediným drobným a estetickým prvkem je čtvercové vyhloubení desky dveří a lehce přesahující vrchní deska.

Optické zvětšení prostoru

Ve vaší ložnici nebo šatně zabere šatní skříň výraznou část prostoru. Proto je v menší místnosti vhodnější vybírat světlejší kusy nábytku, jako je šatní skříň Venice, jelikož její bílé provedení opticky zvětší prostor, stejně jako uprostřed umístěné zrcadlo.

Na pohled je lehce patrná struktura dřeva

Příjemný na pohled je také materiál. Dřevo je opatřeno bílým nátěrem, který nechává prosvítat strukturu dřeva a díky tomu může materiál dýchat, držet si svůj luxusní vzhled po delší čas a zároveň ukázat, že se jedná o živý materiál a ne syntetické látky.

Místo pro veškeré oblečení

Třídveřová skříň nabízí spoustu místa pro vaše oblečení nebo jiné větší předměty, které není možné uklidit do komody. Díky členění také dosáhnete perfektní organizace, složíte věci, u kterých chcete, aby byla zachována pružnost materiálu, a na druhou stranu pověsíte například košile, u nichž je žádoucí, aby byly stále vyžehlené, nezmačkané a vždy po ruce.

venice panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Záruka: 2 roky
Série: Venice
Barva: Bílá
Výška: 205 cm
Šířka: 148 cm
Hloubka: 60 cm
Povrch: Matný
Materiál: Dřevo
Zrcadlo: Se zrcadlem
Kód zboží: AS PL7004
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Úchytky: Kovové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: