Šatní skříň Margit 3D, masiv, borovice

Šatní skříně z masivuŠatní skříň Margit 3D, masiv, borovice

Šatní skříň Margit 3D, masiv, borovice

Borovicová skříň Margit 3D je náš největší bestseller mezi prádelníky, které nabízíme. Přiměřená velikost dělá a vnitřní uspořádání z této skříně to - že se stala nejprodávanějším kusem nábytku v naší nabídce. Jedinečná skříň s praktickým uspořádáním, dokáže uspokojit i nejnáročnějšího...

8 990 Kč s DPH

  • 796755
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 144 cm
Výška: 138 cm
Hloubka: 38 cm
Počet polic: 5 polic
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné

Šatní skříň Margit 3D, masiv, borovice

Záleží Vám, aby pokoj vašeho dítěte, byl ekologický? Rozumíme Vám, protože víme, kolik je všude kolem náš škodlivých látek. My se snažíme dohodnout s přírodou. Naše výrobky jsou zdravotně nezávadné pro Vás i vaše dítě, praktické a plně funkční. V této borovicové skříni Margit 3D, najdete řadu praktických polic a zásuvek, třeba pro oblečení vašeho dítěte. Je skvělé mít objemný a pěkný kus nábytku jako je prádelník, nebo-li skříň Margit 3D, který Vám bude sloužit po mnoho let.

Borovicová skříň Margit 3D je náš největší bestseller mezi prádelníky, které nabízíme. Přiměřená velikost dělá a vnitřní uspořádání z této skříně to - že se stala nejprodávanějším kusem nábytku v naší nabídce. Jedinečná skříň s praktickým uspořádáním, dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Je ideální nejen do dětského pokoje, ale i ložnice nebo obývacího pokoje.

Velmi praktická dřevěná skříň (prádelník) Margit 3D, je vyrobená z vysoce kvalitní finské borovice. Pro povrchovou úpravu se používá olejolak, na bázi přírodního oleje a pryskyřice, čímž se tak stává čistě ekologickým produktem. Borovicová skříň Margit 3D, nabízí prostorné tři zásuvky a jednu skříň, která je rozdělená policí a je opatřena dvěma dvířky. Je to ideální řešení pro dětský pokoj, ložnici nebo pokoj pro mládež.

Výběrem nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Borovicová skříň Margit 3D je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty