Šatní skříň Margit 2D, masiv, borovice

Šatní skříně z masivuŠatní skříň Margit 2D, masiv, borovice

Šatní skříň Margit 2D, masiv, borovice

Velmi praktická dřevěná skříň /komoda Margit 2D, je vyrobená z vysoce kvalitní finské borovice. Pro povrchovou úpravu se používá olejolak, na bázi přírodního oleje a pryskyřice, čímž se tak stává čistě ekologickým produktem.

7 390 Kč s DPH

  • 299087
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Margit
Šířka: 99 cm
Výška: 138 cm
Hloubka: 38 cm
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Borovice - dřevo
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Záruka: 2 roky
Úchytky: Dřevěné

Šatní skříň Margit 2D, masiv, borovice

Hledáte pohodlnou a objemnou skříň, která je zároveň funkční a elegantní? Máme pro vás příjemné překvapení. Borovicová skříň Margit 2D je dlouhodobě nejprodávanější skříni nejen do dětského pokoje. V západní Evropě je ceněná zejména pro její ekologické vlastnosti. Její jednoduchost a praktický interiér splní vaše náročné požadavky.

Velmi praktická dřevěná skříň /komoda Margit 2D, je vyrobená z vysoce kvalitní finské borovice. Pro povrchovou úpravu se používá olejolak, na bázi přírodního oleje a pryskyřice, čímž se tak stává čistě ekologickým produktem. Borovicová skříň Margit 2D, nabízí prostorné tři zásuvky a jednu skříň, která je rozdělená policí a je opatřena dvěma dvířky. Je to ideální řešení pro dětský pokoj, ložnici nebo pokoj pro mládež.

Výběrem nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Borovicová skříň Margit 2D je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty