Šatní skříň Margit 2D, masiv, bílá, borovice

Šatní skříně z masivuŠatní skříň Margit 2D, masiv, bílá, borovice

Šatní skříň Margit 2D, masiv, bílá, borovice

Velmi praktická dřevěná skříň /komoda Margit 2D, masiv, bílá je vyrobená z vysoce kvalitní finské borovice. Borovicová skříň Margit 2D, masiv, bílá, nabízí prostorné tři zásuvky a jednu skříň, která je rozdělená policí a je opatřena dvěma dvířky.

7 890 Kč s DPH

  • 685756
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 2 - 4 dny.
  • Možnost doručení včetně montáže!

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Šířka: 99 cm
Výška: 138 cm
Hloubka: 38 cm
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky

Šatní skříň Margit 2D, masiv, bílá

Hledáte skříň, nebo komodu do ložnice či dětského pokoje, která je nejenom praktická, ale zároveň také elegantním kusem nábytku? Máme pro Vás příjemné překvapení. Borovicová skříň Margit 2D, masiv, bílá  je dlouhodobě nejprodávanější skříni nejen do dětského pokoje. V západní Evropě je ceněná zejména pro její ekologické vlastnosti. Její jednoduchost a praktický interiér splní vaše náročné požadavky.

Velmi praktická dřevěná skříň /komoda Margit 2D, masiv, bílá je vyrobená z vysoce kvalitní finské borovice. Borovicová skříň Margit 2D, masiv, bílá, nabízí prostorné tři zásuvky a jednu skříň, která je rozdělená policí a je opatřena dvěma dvířky. Je to ideální řešení pro dětský pokoj, ložnici nebo pokoj pro mládež.

Výběrem nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Borovicová skříň Margit 2D, masiv, bílá, je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty