Šatní skříně z masivuŠatní skříň Belluno Elegante 3D, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Šatní skříň Belluno Elegante 3D, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Velká, krásná, bytelná a elegantní šatní skříň Belluno Elegante 3D, dekor bílá-dub je natřena podkladovou barvou a vodním lakem, který ponechává viditelné suky a strukturu dřeva.

18 850 Kč s DPH

  • PL012B/D
  • Skladem u dodavatele. Doba dodání 1 - 10 prac. dní.

Možnost doručení včetně montáže

Inspirujte se ukázkami od našich zákazníků * doporučujeme

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Série: Belluno Elegante
Šířka: 155,5 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 64,5 cm
Počet polic: 4 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Materiál: Borovice - dřevo
Záruka: 2 roky
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem

Šatní skříň Belluno Elegante 3D, dekor bílá-dub, masiv, borovice

Velká, krásná, bytelná a elegantní šatní skříň Belluno Elegante 3D, dekor bílá-dub je natřena podkladovou barvou a vodním lakem, který ponechává viditelné suky a strukturu dřeva. Uvnitř je skříň bělená a suky jsou mnohem zřetelnější. Šatní skříň Belluno Elegante 3D, působí velmi přírodně a exkluzivně. Díky ekologickému laku si dřevo uchovává svůj přírodní půvab a podléhá přirozenému procesu stárnutí. Šatní skříň Belluno Elegante 3D, je sestavena ze dvou plných dveří po bočních stranách skříně a prostředními dveřmi se zrcadlem. Je zdobena vyřezáváním typickým pro tuto nábytkovou řadu. Šatní skříň Belluno Elegante 3D, je velká a prostorná. V dolní části je přidána doplňková zásuvka. V levé části skříně (2 křídla) je umístěna jedna police a věšák na oblečení.  Pravá část skříně je vybavena čtyřmi policemi. Kovové kulaté úchytky v barvě starého zlata dodávají skříni stylový nádech tak charakteristický pro celou nábytkovou řadu Bolluno Elegante. Skříň působí velmi elegantně a hodí se i k ostatním kusům nábytku této řady.

Výběrem bílého nábytku vyrobeného z borovicového dřeva je třeba vzít v potaz i jeho přirozené procesy stárnutí a fakt, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování dřevěného nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům – není vhodné používat hrubé kuchyňské  houbičky ani čistící prostředky – mohou dřevěnému povrchu uškodit a způsobit jeho odbarvení. Nejvhodnější je jemně navlhčený, měkký hadřík. Nedoporučuje se také umístění nábytku na sluncem exponovaném místě nebo do blízkosti topných zařízení.

Šatní skříň Belluno Elegante 3D, dekor bílá-dub, je dodávána v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jejímu sestavení.

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty